2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"
2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"

           Paryžius- tai mados ir meno sostinė, tai svaiginančios romantikos ir meilės miestas,  garsus savo didybe ir grožiu, tai stebuklingas miestas, turintis daug veidų.. lygiai taip pat kaip ir mūsų naujoji 2018 metų Kerama Marazzi keraminių plytelių, akmens masės plytelių, mozaikos ir dekorų kolekcija „Svajonių Paryžius“, tad kviečiame pas...

           Paryžius- tai mados ir meno sostinė, tai svaiginančios romantikos ir meilės miestas,  garsus savo didybe ir grožiu, tai stebuklingas miestas, turintis daug veidų.. lygiai taip pat kaip ir mūsų naujoji 2018 metų Kerama Marazzi keraminių plytelių, akmens masės plytelių, mozaikos ir dekorų kolekcija „Svajonių Paryžius“, tad kviečiame pasižvalgyti po Kerama Marazzi Paryžių.. užsukime į BERCY- kur rasime unikalių ryškių ir pastelinių atspalvių, „diamantato“ struktūros  ir tauriųjų metalų puošmenų interjerui.. užsukime į MARAIS – tai cemento estetika su dekoruotais intarpais...užsukime į FLORAL- tai įvairių formų ir spalvų nuostabus gėlių sodas.. o pabaigai užsukime į OPERĄ- tai prabangiausieji: akmuo ir marmuras- klasikinių interjerų pagrindas..

          Kartu su naująja Kerama Marazzi „Svajonių Paryžius“ plytelių kolekciją atkeliavo ir gausybė naujų akmens masės meno kūrinių - tai naujo, modernaus, didelio formato dekoruoti akmens masės kilimai, natūralų ir dekoruotą medį imituojančios plytelės, iš įvairių šalių atvykusio, įvairių atspalvių marmurą imituojančios plytelės, natūralų gamtoje gimusį akmenį imituojančios akmens masės plytelės ir betoną imituojančios plytelės, naujų modernių formatų plytelės, naujų struktūrų ir faktūrų plytelės, naujų spalvų bei derinių plytelės, naujausių pasaulio mados tendencijų plytelės su prancūzišku prieskoniu..

          Naujoji Kerama Marazzi keraminių ir akmens masės plytelių kolekcija „Svajonių Paryžius“ pavers Jūsų svajones realybe..

 

More

2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"  Šioje kategorijoje prekių nėra

Subkategorijos

 • Accord
  Accord

  ACCORD

  Keraminių plytelių kolekcija ACCORD- tai "Metro" stiliaus keraminių sieninių plytelių kolekcija, kuri skirta ieškantiems klasikos ir moderno vienu metu, o taip pat - tai plytelės, skirtos „metro“ stiliaus fanams. Keraminės plytelės ACCORD - tai modernaus formato 8,5-28,5 plytelės, švelnių pastelinių tonų madingai plytelių estetikai. Plytelių ACCORD kolekcija praturtinta atskirais dekoro elementais, pasižyminčiais spalvinių niuansų bei skirtingų tos pačios spalvos harmonija. Keraminės sieninės plytelės dėl blizgaus paviršiaus alsuoja prabanda, bet kartu glazūruotos plytelės yra labai praktiškos, nes lengvai prižiūrimos, tad puikiai tiks virtuvėje tarp spintelių ar vonioje.

 • Turenne
  Turenne

  TURENNE
   

  Akmens masės plytelių kolekcija TURENNE- tai akmens masės šešiakampės plytelės, 12x10,4 matmens, betono imitacijos plytelės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja penki neutralūs ir labai natūralūs, žemiški plytelių atspalviai. Akmens masės plytelių TURENNE kolekcijos išskirtinumas slypi tonų variacijoje, plytelės pakankamai skirtingos ir sukuria dinamišką vaizdą. Akmens masės šešiakampių kolekcija praturtinta metalizuotais reljefiniais dekorais, kurie gali būti derinami tarpusavyje su bazinėmis šešiakampėmis akmens masės plytelėmis suteikiant neribotas kūrybines galimybes ir taip sukurti šį tą neįprasto ir neatkartojamo. Akmens masės plytelės TURENNE puikiai tiks tiek grindims tiek sienoms. Ieškantiems įdomesnės formos betono imitacijos plytelių šis variantas tikrai patiks.

 • Atelier
  Atelier

  ATELIER

   

  Keraminių plytelių kolekcija ATELIER- tai elegantiško formato dekoratyvinės keraminės plytelės sienoms, tai puikus sprendimas išskirtiniams interjerams. Dekorai yra 20x20 matmens, matinio paviršiaus, art deco stiliaus monohrominių, mėlynos, pelenų pilkos, grafito, raudonos, žalios spalvos raštuotos plytelės. ATELIER dekorus galima derinti su kitos kolekcijos keraminėmis plytelėmis, kurios galėtų tapti bazinėmis plytelėmis, kurios pagal spalvinę gamą idealiai tinka prie keraminių ATELIER dekorų. Tai keraminių plytelių kolekcija su prancūziško vintažo prieskoniu. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba rinktis tik vieną patikusį variantą.

 • Montparnasse
  Montparnasse

  MONTPARNASSE

   

  Keraminių plytelių kolekcija MONTPARNASSE- tai keraminių sieninių plytelių kolekcija, kurios įkvėpimu tapo viena iš Prancūzijos „Montparnasse“ stotis, kurioje išsidėstęs „Atlantik“ sodas su savo turtinga augalija, iš čia gimė mūsų keraminių plytelių kolecija MONTPARNASSE, kuri yra modernaus formato 8,5x28,5, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės yra natūralių atspavių ir tonų: baltos spalvos plytelės, šviesios smėlio spalvos plytelės, žalios spalvos plytelės, mėlynos spalvos plytelės, geltonos spalvos plytelės, tamsesnės smėlio spalvos plytelės, violetinės spalvos plytelės. Šią plytelių kolekciją praturtina nepaprasti dekorai savo subtiliais augalų motyvų bei figūrų raštais. Blizgios plytelės puikiai tiks vonios ar virtuvės interjerui. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba pasirinkti vieną spalvą.

   

 • Agnettes
  Agnettes

  AGNETTES

   

  Keraminių plytelių kolekcija AGNETTES- tai keraminių šešiakampių plytelių kolekcija, kuri yra unikali dėl savo spalvinės paletės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja šviesiai žydra, tamsesnė žydra, balta, pilka spalvos, 20x23 matmens, lygaus, matinio paviršiaus plytelės. Keraminių šešiakampių plytelių kolekcija unikali ne tik savo itin gaivia spalvų palete, bet ir nuostabiais keraminiais reljefiniais šešiakampiais dekorais, kuriuose atsispindi retų augalų motyvai. Dekorai yra ne tik reljefiniais, bet ir blizgiais paviršiais, dėl ko keraminių plytelių kolekcija AGNETTES padės sukurti Jūsų vonioje arba virtuvėje dinamišką, „gyvą“ interjerą. Plytelių kolekcija AGNETTES galima derinti su mūsų kita akmens masės plytelių kolekcija, kuri yra analogiškų matmenų ir ideliai derančiomis spalvomis.

 • Tournelle
  Tournelle

  TOURNELLE

  Akmens masės plytelių kolekcija TOURNELLE- tai modernaus formato 60x60, 80x160, rektifikuotos, betono imitacijos akmens masės plytelės, matinio paviršiaus, dviejų natūralių šviesiai ir tamsiai pilkų spalvų akmens masės plytelės. TOURNELLE betono imitacijos akmens masės plytelių kolekciją papildo išraiškingi geometrinių raštų bei augalų motyvų akmens masės dekorai, kurie pagyvins bei įneš subtilios prabangos pojūtį į Jūsų namų interjerą.

   

 • Clemenceau
  Clemenceau

  CLEMENCEAU 

  Keraminių plytelių kolekcija CLEMENCEAU- tai mažo formato plytelės 7,4x15, 15x15, įvairių formų, turtingai dekoruotos įmantriais raštais, kai kurios keraminės plytelės yra auksuotos, blizgaus paviršiaus plytelės. Keraminių plytelių kolekcija labai turtinga savo spalvų palete: alyvuogių, sodri rožinė, turkio, sodri žalia, smėlio, pilka, balta ir daugybė kitų spalvų. Unikalios spalvos leis jas derinti tarpusavyje ar pasirinkti labiausiai patikusią. Keraminių plytelių kolekcija CLEMENCEAU- tai spalvotų plytelių pliūpsnis, tai mūsų viena turtingiausiu keraminių plytelių kolekcija, kuri leis Jums sukurti nepakartojamą ir neatkartojamą vonios, virtuvės ar kitos patalpos modernų arba vintažinį interjerą.  

   

   

 • Rustic Wood
  Rustic Wood
  Akmens masės plytelių kolekcija Rustic Wood
 • Brush Wood
  Brush Wood
  Medžio imitacijos nedidelio formato akmens masės plytelės Brush Wood
 • Clery
  Clery

  CLERY 

  Keraminių plytelių kolekcija CLERY- tai modernaus formato 30x90, rektifikuotos plytelės, šiek tiek metalizuoto paviršiaus plytelės. Dėl savo įdomaus geometrinio rašto  bei faktūros plytelės gali tapti akį traukiančio interjero dalimi ar akcentu. Rinktis galite iš trijų prabanga žvilgančių plytelių atspalvių. Keraminių plytelių kolekciją CLERY papildo dar keli dekoro elementai: mozaika, keraminės juostelės, o taip pat šioje kolekcijoje atrasite ir akmens masės 60x60 matmens, analogiškų spalvų bei faktūros grindų plyteles, kurios yra rektifikuotos akmens masės plytelės. Plytelių kolekcija CLERY neabejotinai suteiks šarmo Jūsų interjerui.

 • Poitou
  Poitou

  POITOU 

  Akmens masės plytelių kolekcija POITOU- tai akmens masės šešiakampių plytelių, betono imitacijos plytelės, 20x23,1 matmens, matinio paviršiaus plytelės. Akmens masės šešiakampes plyteles galima rinktis vienspalves arba raštuotą šešiakampių plytelių rinkinį. Natūralios spalvos, betono imitacija, floristiniai ar geometriniai dekoro motyvai puikiai tiks tiek grindims, tiek sienoms dekoruoti. Akmens masės šešiakampių plytelių kolekcija patiks žmonėms norintiems sukurti žaismingą, dinamišką interjerą.

   

 • Tournon
  Tournon

  TOURNON 

  Keraminių plytelių kolekcija TOURNON- tai modernaus formato 30x90, rektifikuotos plytelės. TOURNON keraminės plytelės yra baltos spalvos lygaus paviršiaus plytelės. Plytelių kolekciją papildo stuktūrinio paviršiaus plytelė, o taip pat tokie dekoro elementai kaip mozaika, dekoratyvinės juostelės, dekoratyvinė keraminė plytelė su augalų motyvų raštu- palmės lapais, kas šį sezoną ypač madinga ir aktualu. Keraminių plytelių kolekcija TOURNON tai sienoms skirtos keraminės, rektifikuotos plytelės, kurios gali būti puikiai derinamos su kitos kolekcijos marmurą imituojančiomis akmens masės plytelėmis, rektifikuotomis plytelėmis. Plytelės puikiai tiks ieškantiems tiek klasikinio tiek modernaus dizaino plytelių, tinkančių tiek vonios, tiek virtuvės ar kitų patalpų interjerams.

   

   

 • Grenelle
  Grenelle

  GRENELLE 

  Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE- tai unikali keraminių plytelių kolekcija, kuri alsuoja prabanga. Keraminės plytelės GRANELLE pasižymi neįprasta savo faktūra, moderniu formatu 30x90, subtiliu spindesiu. Keraminės plytelės yra rektifikuotos. Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks klasikiniams interjerams, bet taip pat puikiai tiks ir moderniems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje galima rasti struktūrines plyteles, lygaus paviršiaus plyteles, audinį su „damasko“ raštu imituojančias plyteles, dekoratyvines juosteles, mozaiką, o taip pat šią plytelių kolekciją papildo akmens masės, rektifikuotos, 30x30, 60x60 plytelės. Plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks ieškantiems subtilios prabangos savo interjerui.

   

 • Marceau
  Marceau

  MARCEAU 

  Plytelių kolekcija MARCEAU- tai sieninių keraminių plytelių kolekcija pasižyminti jaukiais ir švelniais atspalviais bei subtilia struktūra, tekstūrinis, tekstilę primenantis plytelės paviršius suteiks interjerui dažnai trūkstamą jaukumo pojūtį, o modernus 30x60 formatas, matinis plytelės paviršius, gausybė dekoro elementų atvers vartus kurti išskirtinius klasikinius bei modernius interjerus. Keraminės plytelės MARCEAU kaip ir dauguma mūsų kitų plytelių yra rektifikuotos plytelės, tad jos puikiai tiks bet kokiai Jūsų namų patalpai ar erdvei sukurdamos vientisumo vaizdą.   

   

 • Etoile
  Etoile
  Keraminių plytelių kolekcija Etoile
 • Fragonard
  Fragonard

  FRAGONARD 

  Plytelių kolekcija FRAGONARD- tai mažo formato 7,4x15-15x15 sieninių keraminių plytelių kolekcija, marmurą imituojančios plytelės, dviejų klasikinių spalvų, blizgaus paviršiaus plytelės. Su keraminių plytelių FRAGONARD kolekcija galėsite sukurti laikui nepavaldų vonios kambario ar virtuvės zonos interjerą. Šioje naujoje plytelių kolekcijoje gausu dekoruotų keraminių plytelių, mozaikų bei kitokių dekoro elementų, o taip pat ir grindims skirtų akmens masės plytelių, 30x30 formato, matinio paviršiaus, marmurą imituojančių akmens masės plytelių, dviejų klasikinių spalvų, praturtintos gausybe dekoro elementų plytelės, kurios lengvai pritaikomos bet kurioje patalpoje, o juodai baltas raštas leis sukurti unikalų raštą ant grindų Jūsų namuose.

   

 • Select Wood
  Select Wood

  SELECT WOOD

  Plytelių kolekcija SELECT WOOD- tai medžio imitacijos akmens masės plytelės. Ši akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija yra unikali tuo, kad akmens masės plytelių paviršiuje yra atvaizduoti egzotinių medžių raštai bei spalvos. Didelė akmens masės egzotinio  medžio imitacijos plytelių variaciją suteiks natūralų vaizdą, o akmens masės plytelių paviršius idealiai atkartoja medienos tekstūrą. Medžio imitacijos akmens masės plytelės sukuria itin jaukų medinių grindų įspūdį. SELECT WOOD plytelių kolekcijoje yra ir keletas dekoro elementų, kurie nuostabiai dera su egzotinio medžio imitacijos plytelėmis, tai produktas ieškantiems išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Anvers
  Anvers

  ANVERS

   

  Keraminių plytelių kolekcija ANVERS- tai įvairiaspalvių mozaikinių plytelių kolekcija. Plytelės ANVERS puikus produktas ieškantiems ryškaus interjero akcento, plytelės suteiks trūkstamo šarmo vonioje arba virtuvėje. Plytelės yra 30x30 matmens, lygaus matinio paviršiaus, o jų priežiūra itin paprasta. ANVERS  plytelių kolekcija pasižymi plačia ir lengvai pritaikoma plytelių spalvų palete, kuri atitiks kiekvieną poreikį.

 • Color Wood
  Color Wood

  COLOR WOOD

   

  Akmens masės plytelių kolekcija COLOR WOOD- tai išskirtinė ir unikali akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija, 13x80 matmens, sendinto, ryškaus natūralaus medžio faktūros, galima rinktis iš kelių natūralių medžiui būdingų spalvų, dekoruoti spalvotomis medžio imitacijos akmens masės plytelėmis arba nedideliais akmens masės raštuotais 13x13 matmens dekorais. COLOR WOOD akmens masės plytelių kolekcijoje yra unikalus dekoro elementas- tai sendinto natūralios spalvos 80x130 matmens dekoratyvinė akmens masės plokštė, kuri tinkama dekoruoti grindis arba sienas. Kiekviena COLOR WOOD akmens masės plytelė turi savo individualų medį imituojantį raštą bei subtilią struktūrą. COLOR WOOD- tai akmens masės plytelės ieškantiems praktiškumo bei jaukumo vienu metu, o taip pat išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Blanche
  Blanche

  BLANCHE
   

  Metro stiliaus keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai unikali mažo foramato 9,9x20 plytelių kolekcija, kurioje yra keturios neutralios, prabangios ir laikui nepavaldžios plytelių spalvos: balta, juoda, smėlio ir pilka. Keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai žvilgesio ir matinio paviršiaus derinys plytelėje. Šią plytelių kolekciją puošia originalūs Prancūzijos įkvėpti dekoro elementai, kurie suteiks interjerui originalumo. Plytelės BLANCHE tai urbanistinio stiliaus plytelės su retro stiliaus prieskoniu. Plytelės BLANCHE tiks tiek vonios, virtuvės ar kitų patalpų dekoravimui.

   

   

 • Grand Wood
  Grand Wood

  GRAND WOOD

   

  Akmens masės plytelių kolekcija GRAND WOOD- tai akmens masės medį imituojančių plytelių kolekcija alsuojanti prabanga. Plytelės yra didelio 20 x 160 formato, matinio paviršiaus, natūralaus medžio faktūros ir subtilios struktūros plytelės, o kiekviena plytelė yra unikali ir nesikartojanti, keturių itin natūralių spalvų. Šioje plytelių kolekcijoje taip pat yra tų pačių spalvų grindjuostės ir didelė gausa nuostabių dekoro elementų su neregėtų, egzotiškų augalų bei iš praeities atgimusių ornamentų motyvais. Dekorai gali būti labai subtilūs 19,6 x 19,6, dideli 80 x 160 arba net susidėti į 160 x 320 matmens unikaliai nuostabų dekoruotą  kilimą. GRAND WOOD akmens masės medį imituojančios plytelės puikiai tiks kuriant klasikinius interjerus, modernius ar net eklektiškus. GRAND WOOD plytelių kolekcija skirta žmonėms ieškantiems savo namams prabangos, kuri butų praktiška ir jauki bei nepavaldi laikui...

 • Louvre
  Louvre
  Kolekcija Louvre
   
  Nauja keraminių plytelių kolekcija “Louvre” – klasikinių raštų plytelių kolekcija, įkvėpta vieno populiariausio pasaulio muziejų Paryžiuje, kurį per metus aplanko iki 10 milijonų lankytojų. Plytelių kolekcijoje dominuoja mėlyni su auksu bei blizgesiu ir šviesūs smėliniai plytelių atspalviai. Louvre - tai 3 skirtingos reljefinės dekorinės plytelės, jų matmenys 20 x 50 cm, 2 lygaus paviršiaus keraminės plytelės, kurių paviršius primena audinį, matmenys 20 x 50 cm, 1 panelė su rėmeliu, matmenys 20 x 50 cm. Kolekcijoje yra 3 skirtingos dekorinės juostelės  20 x 6,3 cm ir grindjuostės 20 x 10 cm. Visos dekorinės keraminės plytelės, dekorinės juostelės ir grindjuostės parduodamos vienetais. Ši keraminių plytelių kolekcija puikiai tinka namų erdvėms, viešbučiams, restoranams. Prabangos pojūtis žvelgiant į keraminių plytelių kolekciją “Louvre” lengvai gali būti perkeltas į Jūsų namus.

   

 • Jardin de Monet
  Jardin de Monet
  Keraminių plytelių kolekcija Jardin de Monet 

  Spalvų sprogimas plytelių kolekcijoje Jardin de Monet nepaliks abejingų. Plytelės vonioje yra vienas iš pagrindinių akcentų, su šia plytelių kolekcija galėsite sukurti tikrą pasaką savo namų interjere. 
 • Sorbonne
  Sorbonne
  Kolekcija Sorbonne
   
  "Sorbonne" yra architektūrinis paminklas, Paryžiaus universiteto centras. Šis garsus baroko pastatas priklausė bažnyčiai, o nuo 1905 m. pritaikytas oficialiems priėmimams ir parodoms. Kolekcijoje ir keraminės plytelės sienoms, ir akmens masės plytelės grindims. Dekorinė reljefinė keraminė plytelė yra 25 x 40 cm dydžio su iškilia tekstūra, matinė, taip pat yra 2 panelės su rėmeliu, grindjuostė bei mozaikos elementai. Kolekcija puikiai tiks tiek vonios kambaryje, tiek gyvenamoje erdvėje, nuostabiai išpildys dizainerio ir užsakovo viziją ir viešose erdvėse. Kolekcijos prieskonis – 3 apvalūs paveikslėliai su Paryžiaus vaizdais. Dekorų skersmuo 16 cm. Grindų akmens masės plytelės yra matinės, 50,2 x 50,2 cm dydžio. Visos dekorinės keraminės plytelės, dekorinės juostelės, dekorinės grindų plytelės ir grindjuostės parduodamos vienetais.

   

 • Belluno
  Belluno

  Gali kažkas ir nustebti, jog pagrindinę Veneto regiono dalį užima kalnai. Belluno provincijoje yra Dolomiti Bellunesi nacionalinis parkas. Sostinės architektūra primena kitų Venecijos vietovių architektūrinį vaizdą, su jų gotikinėmis gatvelėmis ir renesanso stiliaus aikštėmis. Belluno miesto pavadinimas kilo iš „Celtic belo-dunum“, tai „nuostabus kalnas“. Belluno akmens masės plytelių kolekciją sudaro du atspalviai – šviesesnio gelsvo akmens ir pilkai rusvo. Plytelių matmenys 60 x 60 ir 30 x 30 cm. Plytelės pagamintos naudojant sausą dekoravimo technologiją (Dry Digital Decoration), jos yra neslidžios (R11), atsparios dilumui, tinkamos patalpoms, kur keliami aukštesni techniniai reikalavimai.

 • Mirabeau
  Mirabeau
  Švelnaus betono imitacijos plytelės Mirabeau

  Tamsaus ir šviesaus atspalvio betono imitacijos plytelės lengvai pritaikomos interjeruose, ramios spalvos tarnauja kaip puikus fonas kitiems interjero akcentams