2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"
2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"

           Paryžius- tai mados ir meno sostinė, tai svaiginančios romantikos ir meilės miestas,  garsus savo didybe ir grožiu, tai stebuklingas miestas, turintis daug veidų.. lygiai taip pat kaip ir mūsų naujoji 2018 metų Kerama Marazzi keraminių plytelių, akmens masės plytelių, mozaikos ir dekorų kolekcija „Svajonių Paryžius“, tad kviečiame pas...

           Paryžius- tai mados ir meno sostinė, tai svaiginančios romantikos ir meilės miestas,  garsus savo didybe ir grožiu, tai stebuklingas miestas, turintis daug veidų.. lygiai taip pat kaip ir mūsų naujoji 2018 metų Kerama Marazzi keraminių plytelių, akmens masės plytelių, mozaikos ir dekorų kolekcija „Svajonių Paryžius“, tad kviečiame pasižvalgyti po Kerama Marazzi Paryžių.. užsukime į BERCY- kur rasime unikalių ryškių ir pastelinių atspalvių, „diamantato“ struktūros  ir tauriųjų metalų puošmenų interjerui.. užsukime į MARAIS – tai cemento estetika su dekoruotais intarpais...užsukime į FLORAL- tai įvairių formų ir spalvų nuostabus gėlių sodas.. o pabaigai užsukime į OPERĄ- tai prabangiausieji: akmuo ir marmuras- klasikinių interjerų pagrindas..

          Kartu su naująja Kerama Marazzi „Svajonių Paryžius“ plytelių kolekciją atkeliavo ir gausybė naujų akmens masės meno kūrinių - tai naujo, modernaus, didelio formato dekoruoti akmens masės kilimai, natūralų ir dekoruotą medį imituojančios plytelės, iš įvairių šalių atvykusio, įvairių atspalvių marmurą imituojančios plytelės, natūralų gamtoje gimusį akmenį imituojančios akmens masės plytelės ir betoną imituojančios plytelės, naujų modernių formatų plytelės, naujų struktūrų ir faktūrų plytelės, naujų spalvų bei derinių plytelės, naujausių pasaulio mados tendencijų plytelės su prancūzišku prieskoniu..

          Naujoji Kerama Marazzi keraminių ir akmens masės plytelių kolekcija „Svajonių Paryžius“ pavers Jūsų svajones realybe..

 

More

2018 kolekcija "Svajonių Paryžius"  Šioje kategorijoje prekių nėra

Subkategorijos

 • Accord
  Accord

  ACCORD

  Keraminių plytelių kolekcija ACCORD- tai "Metro" stiliaus keraminių sieninių plytelių kolekcija, kuri skirta ieškantiems klasikos ir moderno vienu metu, o taip pat - tai plytelės, skirtos „metro“ stiliaus fanams. Keraminės plytelės ACCORD - tai modernaus formato 8,5-28,5 plytelės, švelnių pastelinių tonų madingai plytelių estetikai. Plytelių ACCORD kolekcija praturtinta atskirais dekoro elementais, pasižyminčiais spalvinių niuansų bei skirtingų tos pačios spalvos harmonija. Keraminės sieninės plytelės dėl blizgaus paviršiaus alsuoja prabanda, bet kartu glazūruotos plytelės yra labai praktiškos, nes lengvai prižiūrimos, tad puikiai tiks virtuvėje tarp spintelių ar vonioje.

 • Turenne
  Turenne

  TURENNE
   

  Akmens masės plytelių kolekcija TURENNE- tai akmens masės šešiakampės plytelės, 12x10,4 matmens, betono imitacijos plytelės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja penki neutralūs ir labai natūralūs, žemiški plytelių atspalviai. Akmens masės plytelių TURENNE kolekcijos išskirtinumas slypi tonų variacijoje, plytelės pakankamai skirtingos ir sukuria dinamišką vaizdą. Akmens masės šešiakampių kolekcija praturtinta metalizuotais reljefiniais dekorais, kurie gali būti derinami tarpusavyje su bazinėmis šešiakampėmis akmens masės plytelėmis suteikiant neribotas kūrybines galimybes ir taip sukurti šį tą neįprasto ir neatkartojamo. Akmens masės plytelės TURENNE puikiai tiks tiek grindims tiek sienoms. Ieškantiems įdomesnės formos betono imitacijos plytelių šis variantas tikrai patiks.

 • Atelier
  Atelier

  ATELIER

   

  Keraminių plytelių kolekcija ATELIER- tai elegantiško formato dekoratyvinės keraminės plytelės sienoms, tai puikus sprendimas išskirtiniams interjerams. Dekorai yra 20x20 matmens, matinio paviršiaus, art deco stiliaus monohrominių, mėlynos, pelenų pilkos, grafito, raudonos, žalios spalvos raštuotos plytelės. ATELIER dekorus galima derinti su kitos kolekcijos keraminėmis plytelėmis, kurios galėtų tapti bazinėmis plytelėmis, kurios pagal spalvinę gamą idealiai tinka prie keraminių ATELIER dekorų. Tai keraminių plytelių kolekcija su prancūziško vintažo prieskoniu. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba rinktis tik vieną patikusį variantą.

 • Montparnasse
  Montparnasse

  MONTPARNASSE

   

  Keraminių plytelių kolekcija MONTPARNASSE- tai keraminių sieninių plytelių kolekcija, kurios įkvėpimu tapo viena iš Prancūzijos „Montparnasse“ stotis, kurioje išsidėstęs „Atlantik“ sodas su savo turtinga augalija, iš čia gimė mūsų keraminių plytelių kolecija MONTPARNASSE, kuri yra modernaus formato 8,5x28,5, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės yra natūralių atspavių ir tonų: baltos spalvos plytelės, šviesios smėlio spalvos plytelės, žalios spalvos plytelės, mėlynos spalvos plytelės, geltonos spalvos plytelės, tamsesnės smėlio spalvos plytelės, violetinės spalvos plytelės. Šią plytelių kolekciją praturtina nepaprasti dekorai savo subtiliais augalų motyvų bei figūrų raštais. Blizgios plytelės puikiai tiks vonios ar virtuvės interjerui. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba pasirinkti vieną spalvą.

   

 • Agnettes
  Agnettes

  AGNETTES

   

  Keraminių plytelių kolekcija AGNETTES- tai keraminių šešiakampių plytelių kolekcija, kuri yra unikali dėl savo spalvinės paletės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja šviesiai žydra, tamsesnė žydra, balta, pilka spalvos, 20x23 matmens, lygaus, matinio paviršiaus plytelės. Keraminių šešiakampių plytelių kolekcija unikali ne tik savo itin gaivia spalvų palete, bet ir nuostabiais keraminiais reljefiniais šešiakampiais dekorais, kuriuose atsispindi retų augalų motyvai. Dekorai yra ne tik reljefiniais, bet ir blizgiais paviršiais, dėl ko keraminių plytelių kolekcija AGNETTES padės sukurti Jūsų vonioje arba virtuvėje dinamišką, „gyvą“ interjerą. Plytelių kolekcija AGNETTES galima derinti su mūsų kita akmens masės plytelių kolekcija, kuri yra analogiškų matmenų ir ideliai derančiomis spalvomis.

 • Turnelle
  Turnelle
  Tournelle
 • Clemenceau
  Clemenceau
  Metro stiliaus plytelės Clemenceau
 • Rustic Wood
  Rustic Wood
  Akmens masės plytelių kolekcija Rustic Wood
 • Brush Wood
  Brush Wood
  Medžio imitacijos nedidelio formato akmens masės plytelės Brush Wood
 • Clery
  Clery
  Išskirinė plytelių kolekcija Clery
 • Poitou
  Poitou
  Šešiakampių plytelių kolekcija Poitou
 • Tournon
  Tournon
  Matinio paviršiaus plytelių kolekcija Tournon
 • Grenelle
  Grenelle
  Grenelle