RND WALL ART
RND WALL ART

Įspūdinga ir žavi. Tai vienintelis būdas apibūdinti šitą kolekciją, kuriai būdingi maži mediniai kubeliai. Sukurtas trimis skirtingais lygiais, "Wall Art" yra labai novatoriškos "plytelių detektoriaus" technologijos, kuris fotografuoja tikslų plytelių paviršių ir siunčia jį į skaitmeninę mašiną. Galutinis produktas yra neįtikėtinai ištikimas ori...

Įspūdinga ir žavi. Tai vienintelis būdas apibūdinti šitą kolekciją, kuriai būdingi maži mediniai kubeliai. Sukurtas trimis skirtingais lygiais, "Wall Art" yra labai novatoriškos "plytelių detektoriaus" technologijos, kuris fotografuoja tikslų plytelių paviršių ir siunčia jį į skaitmeninę mašiną. Galutinis produktas yra neįtikėtinai ištikimas originalui ir puikiai imituoja medžiagos išvaizdą ir pojūtį.

"Wall Art" yra 15x61 formato, kurio storis svyruoja nuo 7 iki 11 mm, ir 215 raštų, pagamintų iš keturių skirtingų formų. Jis yra keturių stilingų spalvų – ledo, smėlio, taupe ir greige.
Nesvarbu, ar miegamasis, svetainė, dušas ar baseino zona, "Wall Art" yra idealus techninis ir stilistinis pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gražius ir netradicinius dangalus, tiek viduje, tiek lauke.

More

RND WALL ART  Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių