EK MEDLEY
EK MEDLEY

Jei kuriate savo namus su Terazzo plytelėmis galite visiškai atskleisti savo kūrybiškumą naudodami šią medžiagą!

Populiariosios terazo arba mozaikinio betono plytelės užkariauja interjerus. Modernus stilius ir tradicinė klasika. Būtent toks variantas, kai norisi kažko įdomaus, bet kartu ir diskretiško. Šis apdailos variantas patraukia dėmesį sav...

Jei kuriate savo namus su Terazzo plytelėmis galite visiškai atskleisti savo kūrybiškumą naudodami šią medžiagą!

Populiariosios terazo arba mozaikinio betono plytelės užkariauja interjerus. Modernus stilius ir tradicinė klasika. Būtent toks variantas, kai norisi kažko įdomaus, bet kartu ir diskretiško. Šis apdailos variantas patraukia dėmesį savo estetine išvaizda ir gana malonia tekstūra.

Vonios kambaryje puikiai atrodo terazzo plytelės, išklijuotos ant visų sienų ir grindų arba derinamos su panašios spalvos vienspalvėmis plytelėmis. Virtuvėje nuostabiai tinka sienai virš stalviršio, o mozaikinio betono laiptai – puiki išeitis, ieškantiems kažko dar neįprasto.

Terazzo plytelės yra itin praktiškas ir modernus pasirinkimas jūsų vonios kambariui. Šios plytelės lengvai valomos bei gerai maskuojančios nešvarumus. Šie sprendimai  puikiai tinka intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui virtuvėse, visuomeniniuose vietose kur žmonių srautas didelis.  Naudojant šias plyteles taip pat galima nesunkiai derinti ir su spalvotais akcentai. 

Naujoji kolekcija “Medley” išsiskiria savo koloritu. Plytelės pasižyminčios ne tik estetinėmis savybėmis, tačiau ir plačiu pritaikymu. Galima naudoti įvairioms erdėms- nuo namų interjerų iki industrinių patalpų.

More

EK MEDLEY  Yra 16 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių