"Romėniška" plytelių kolekcija
"Romėniška" plytelių kolekcija
"Romėniška" plytelių kolekcija

Architektūros šedevrų didybė, baroko epochos fontanai, senovės Romos mitologijos herojai ir kiti įstabūs Romos miesto bruožai įkvėpė kolekciją kuriančius dizainerius. Romėniška kolekcija – tai 35 naujos serijos keraminių bei 19 serijų akmens masės plytelių. Tikroviškos medžio ir akmens imitacijos, įspūdingas dekoras...
"Romėniška" plytelių kolekcija

Architektūros šedevrų didybė, baroko epochos fontanai, senovės Romos mitologijos herojai ir kiti įstabūs Romos miesto bruožai įkvėpė kolekciją kuriančius dizainerius. Romėniška kolekcija – tai 35 naujos serijos keraminių bei 19 serijų akmens masės plytelių. Tikroviškos medžio ir akmens imitacijos, įspūdingas dekoras, jauki šiltų spalvų gama, metalo atspalviai – tai tikra dovana klasikos gerbėjams. 2013 metų kolekcija gausi ne tik meninių sprendimų, KERAMA MARAZZI siūlo ir naujus plytelių formatus bei presuotą blizgią ir matinę net 45 atspalvių mozaiką.
More

"Romėniška" plytelių kolekcija  Yra 217 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Aida
  Aida
  Garsiosios Džiuzepe Verdi operos dėka, moters vardas Aida tapo populiarus visame pasaulyje. Keraminių plytelių kolekcija "Aida" atneš tikros aristokratijos į jūsų interjerą: natūralaus marmuro ir didelių gėlių vaizdai ant dekoratyvinių plytelių tikrai pritrauks dėmesį. • Alley
  Alley
  Pasivaikščiokite vaizdingose romėnų sodų ir parkų alėjose! Iš abiejų šonų pasodintos klestinčios magnolijos, taip pat jovarai, pušys ir apelsinų medžiai, gelbstintys nuo vasaros karščio. Rodos, kad jų lapija sukūrė serijos “Alėja” dekoratyvinių elementų unikalius raštus.
 • Amareno
  Amareno
  Nepakartojamas medžio piešinys, graži struktūra, natūralios spalvos, dydžių įvairovė – 15*60, 30*60, 60*60 – tikras lobis interjere! “Amarenas” gali sėkmingai derėti su kitų serijų keraminiu granitu arba būti savarankiškas dekoratyvinis elementas.

 • Bosco
  Bosco
  Reprodukcija tarsi draskomos vėjų medienos, stilingos bei madingos spalvos… Galbūt tai yra būtent ta keraminių plytelių serija, kuri padės sukurti svajonių interjerą!

 • Cameo
  Cameo

  CAMEO

  Keraminių plytelių kolekcija CAMEO- tai keraminių plytelių kolekcija skirta ieškantiems klasikos bei subtilios prabangos pojūčio. Keraminių plytelių CAMEO kolekcija unikali savo paviršiaus dekoru, kiekviena keraminė plytelė atrodo, kaip juvelyrinis kūrinys.. plytelėse išlipdytos nuostabios pynės, juostelės, gėlės Kamėjos motyvai. Keraminių plytelių kolekcija CAMEO, tai klasikinio dizaino plytelės, tačiau modernaus formato 25x40, neutralių spalvų, matinio paviršiaus. Keraminių plytelių CAMEO kolekcija- tai plačių dekoravimo galimybių plytelių kolekcija, kuri leis plyteles naudoti įvairiose erdvėse. CAMEO kolekcija taip pat turi ir grindims skirtų 40,2x40,2 matmens, analogiškų spalvų ir raštų plytelių. Išgaubti vaizdai brangakmeniuose arba pusbrangiuose akmenyse laikomi juvelyrinio meno viršūne. Serijos dekoratyvinė apdaila primena kamėją – tai aiškios linijos ir grakštūs ornamentai suteikiantys šiai serijai santūrios elegancijos.

 • Carvel
  Carvel
  Didžiųjų geografinių atradimų laikais daugelis romėnų buvo bebaimiais jūrų keliautojais: grakščiomis karavelėmis jie skubėjo atrasti tolimųjų krantų.


 • Corso
  Corso
  Madinga gatvė Romos centre - mūsų dienų turistinio gyvenimo centras. Anksčiau ji buvo žirgų lenktynių ir folkloro festivalių vieta. Šioje gatvėje įsikūrusiuose rūmuose gyveno puikūs meno ir kultūros veikėjai.
 • Felice
  Felice
  Sukurkite „laimingą“ interjerą, nes išvertus iš italų kalbos žodis „feliče“ reiškia „laimė“! Dekoratyvinių elementų gausa – plytelės su kolonų vaizdais, borteliai su tradiciniais geometriniais ornamentais ir klasikinių raštų arba su miesto peizažo vaizdais medalionai – tikras lobis mėgėjams.

 • Foresta
  Foresta
  Medžio tema – nesenstanti klasika interjero dizaine. Medžio tekstūros imitacija, prisotintos “turtingos” spalvos, idealiai tinka klasikinio stiliaus interjero sukūrimui. Serija “Foresta” suteiks Jūsų namams prabangos ir aristokratiškumo.


 • Frascati
  Frascati
  Fraskati – miestas netoli Romos – buvo mėgstama aristokratijos rezidencija. Šiandien čia turistus iš viso pasaulio stulbina rafinuotas garsios šeimos rūmų interjeras. Prabangus dekoro ornamentas nuneš į grožio pasaulį ir tikrai „aukštą“ stilių.


 • Frigate
  Frigate
  Medinis burlaivis, kuris tarsi skrenda virš jūros gelmių. Tvarkingi ir grakštūs šie laivai teisingai buvo vadinami pačiais gražiausiais visame laivyne. • Legion
  Legion
  Legion


 • Loft
  Loft
  Patalpos, konvertuotos iš angarų, fabrikų ir gamyklų, tapo nepaprastai populiarios Europoje ir už Okeano. Didelė atvira erdvė, langai nuo žemės, netinkuotos sienos, cemento grindys, plytų sienos – lofto stiliaus charakteristikos.
 • Octavian
  Octavian
  Imperatorius, konsulas, liaudies oratorius, Tėvynės tėvas – tai dar nepilnas Gajaus Julijaus Cezario Oktaviano titulų sąrašas. Garsus Romos imperijos valdovas, Egipto, Galijos ir Pirėnų pusiasalio užkariautojas. Jis mėgo komfortą ir prabangą. Sukurkite interjerą, atitinkantį imperatoriaus rūmus iš keraminio granito “Oktavianas”. • Palazzo
  Palazzo
  Garsiųjų romėnų šeimų rūmai jau ne vieną šimtmetį žavi ir akina savo turtinga apdaila! Prabangūs kambariai, dekoratyvinės grindys, brangūs baldai, tapybos šedevrai ir skulptūros – tai tikrieji romėnų rūmai!

 • Senate
  Senate
  Senatas – viena iš svarbiausių senovės Romos vyriausybinės valdžios institucijų. Jis suvaidino svarbų vaidmenį tiek karalių laikais, tiek ir imperijos laikotarpyje. Vyresnieji iš pačių žymiausiųjų ir gerbiamiausiųjų giminės turėjo teisę priklausyti Senatui. Serijos “Senatas” keraminis granitas - tai griežtas stilius, santūrumas ir dosnumas.
 • Terrace
  Terrace
  Pereikite vasaros vakarą plačiais laiptais į terasą ir pasimėgaukite iš čia Jus supančiu peizažu, pailsėkite nuo praėjusios dienos suirutės. Keraminis granitas “Terasa” puikiai tiks laiptinėms ir atviroms aikštelėms įrengti.
 • Triumph
  Triumph
  Senovės Romos Marso Laukuose gyventojai triumfuodami sutikdavo imperatorius. Iškilminga atmosfera, gražus šių ceremonijų apipavidalinimas išliko istorijoje. Pasimėgaukite triumfu savo namuose!
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 217 prekių
filter

Filtravimas

Spalva
Plotis
Ilgis

Specialūs pasiūlymai

Informacija