Palette
Palette
Specialiame skyriuje pristatytos KERAMA MARAZZI serijos pagrindinės spalvos ir formos, kurios gali būti panaudotos įvairiuose projektuose ir kurios dera tiek tarpusavyje, tiek ir su kitomis kolekcijomis. Patogus ir intuityvus pristatymas daugiaspalvių serijų spalvinių gamų – nepakeičiamas dizainerių ir architektų instrumentas, skirtas padėti dar...
Specialiame skyriuje pristatytos KERAMA MARAZZI serijos pagrindinės spalvos ir formos, kurios gali būti panaudotos įvairiuose projektuose ir kurios dera tiek tarpusavyje, tiek ir su kitomis kolekcijomis. Patogus ir intuityvus pristatymas daugiaspalvių serijų spalvinių gamų – nepakeičiamas dizainerių ir architektų instrumentas, skirtas padėti darbuose su turtinga keraminių grindų ir sienų plytelių palete.
More

Palette  Yra 202 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Kaleidoscope
  Kaleidoscope
  Didžiulis pasirinkimas įvairiaspalvių plytelių kiekvienam skoniui, kiekvienam interjerui. Kaip išsidėsto raštai kaleidoskope, taip ir Jūs keraminių plytelių pagalba galite sukurti netgi patį neįprasčiausią ornamentą.
 • Confetti
  Confetti
  Keraminės plytelės 9,9 x 9,9 cm dydžio (žinomos kaip „dešimt“) – tikra klasika tarp apdailos medžiagų. Serijos „Suši“ ir „Konfeti“, kuriose dominuoja ryškios spalvos, priduos interjerui pavasarinio optimizmo. Šių matmenų plytelių išklojimui palengvinti jos yra sujungtos audiniu po 30x40 cm specialiais klijais panaudojant inovatyviąją italų technologiją PuntoCola.
 • Pencil
  Pencil
  Tarp dekoratyvinių elementų įvairovės, pristatytų KERAMA MARAZZI kolekcijose, ypatingą vietą užima borteliai, savo formos dėka vadinami „pieštukais“. Įvairių matmenų, struktūros, spalvų, dekoruoti metalais, platina ir perlamutru, jie puikiai pabrėžia bet kokią dizaino idėją. Kiekvienoje kolekcijoje „pieštukai“ vaidina savo rolę, palaikydami tam tikrą stilistinę kryptį.
 • Temari
  Temari
  “Temari” išvertus iš japonų kalbos reiškia “princesės kamuolys”. Šis žodis plačiai žinomas visų rankdarbių mylėtojų visame pasaulyje. Taip vadinasi tradiciniai japonų siūvinėjami kamuoliai, kurie kadaise tarnavo kaip vaikų žaislas, o dabar tapo taikomojo meno forma.
 • Anvers
  Anvers
  Spalvota mozaika Anvers
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 202 prekių
filter

Filtravimas

Plotis
Ilgis

Specialūs pasiūlymai

Informacija