KERAMINĖS PLYTELĖS
KERAMINĖS PLYTELĖS

Ieškote keraminių plytelių?


Kviečiame pasižvalgykite po mūsų plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims, didelio formato plytelių, mažo ...

Ieškote keraminių plytelių?


Kviečiame pasižvalgykite po mūsų plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims, didelio formato plytelių, mažo formato plytelių, šešiakampių plytelių sienoms ir grindims, kilimų piešinio akmens masės plytelių grindims,  skandinaviško stiliaus baltų matinių, pilkų matinių plytelių.

Apsilankykite mūsų plytelių salonuose Vilniuje ir Kaune - galėsite pasitarti su profesionaliomis dizainerėmis ir konsultantais. Pas mus rasite kokybiškas plyteles, su kuriomis galėsite sukurti  išskirtinį interjerą.

Plytelių asortimente yra :
Modernios plytelės virtuvei, stilingos plytelės virtuvei, matinės plytelės virtuvei, blizgios plytelės virtuvei, virtuvės plytelės, mažo formato plytelės virtuvei, didelio formato plytelės virtuvei, šešiakampės plytelės virtuvei, medžio imitacijos plytelės virtuvei ir dar daug visko rasite mūsų plytelių salonuose Vilniuje, Smolensko g. 10B ir Kaune, Taikos pr. 34A, visada laukiame Jūsų !

More

KERAMINĖS PLYTELĖS  Yra 274 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Greppi
  Greppi
  Didelio formato plytelių kolekcija Greppi, šią kolekciją sudaro sieninės - keraminės juodojo ir baltojo marmuro imitacijos plytelės ir grindų - akmens masės juodojo ir baltojo marmuro imitacijos plytelės. Šioje plytelių kolekcijoje apstu dekoratyvinių elementų, bortelių, grindjuosčių, kurių dėka sukursite prabangų ir išskirtinį interjerą
 • Atelier
  Atelier

  ATELIER 

  Raštuotų keraminių plytelių kolekcija ATELIER- tai elegantiško formato dekoratyvinės keraminės plytelės sienoms, tai puikus sprendimas išskirtiniams interjerams. Dekorai yra 20x20 matmens, matinio paviršiaus, art deco stiliaus monohrominių, mėlynos, pelenų pilkos, grafito, raudonos, žalios spalvos raštuotos plytelės. ATELIER dekorus galima derinti su kitos kolekcijos keraminėmis plytelėmis, kurios galėtų tapti bazinėmis plytelėmis, kurios pagal spalvinę gamą idealiai tinka prie keraminių ATELIER dekorų. Tai keraminių plytelių kolekcija su prancūziško vintažo prieskoniu. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba rinktis tik vieną patikusį variantą.

 • Agnettes
  Agnettes

  AGNETTES

   

  Keraminių plytelių kolekcija AGNETTES- tai keraminių šešiakampių plytelių kolekcija, kuri yra unikali dėl savo spalvinės paletės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja šviesiai žydra plytelė, tamsesnė žydra plytelė, balta plytelė, pilkos spalvos plytelė, 20x23 matmens, lygaus matinio paviršiaus. Keraminių šešiakampių plytelių kolekcija unikali ne tik savo itin gaivia spalvų palete, bet ir nuostabiais keraminiais reljefiniais šešiakampiais plytelių dekorais, kuriuose atsispindi retų augalų motyvai. Dekorai yra ne tik reljefiniais, bet ir blizgaus paviršiaus, dėl ko keraminių plytelių kolekcija AGNETTES padės sukurti Jūsų vonioje arba virtuvėje dinamišką, „gyvą“ interjerą. Plytelių kolekciją AGNETTES galima derinti su mūsų kita akmens masės plytelių kolekcija, kuri yra analogiškų matmenų ir idealiai derančiomis spalvomis.

   

 • Accord
  Accord

  ACCORD

  Keraminių plytelių kolekcija ACCORD- tai keraminių sieninių plytelių kolekcija, kuri skirta ieškantiems klasikos ir moderno vienu metu, o taip pat, tai plytelės skirtos „metro“ stiliaus fanams. Keraminės plytelės ACCORD - tai modernaus formato 8,5-28,5 plytelės, švelnių pastelinių tonų madingai plytelių estetikai. Plytelių ACCORD kolekcija praturtinta atskirais dekoro elementais, pasižyminčiais spalvinių niuansų bei skirtingų tos pačios spalvos harmonija. Keraminės sieninės plytelės su blizgiu paviršiumi alsuoja prabanda, bet kartu glazūruotos plytelės yra labai praktiškos, nes lengvai prižiūrimos, tad puikiai tiks virtuvėje tarp spintelių ar vonioje.

   

 • Campiello
  Campiello

  CAMPIELLO

   

  Plytelių kolekcija CAMPIELLO - tai nuostabi 8,5x28,5 akmens masės plytelių kolekcija, imituojanti molinių plytų efektą...kuris akmens masės CAMPIELLO plytelių kolekcijoje suspindi kitomis spalvomis bei dailesne paviršiaus faktūra. Mūsų akmens masės plytelės yra net keturių spalvų.. kurias papildo ir pagyvina nuostabūs glazūruoti penkių spalvų augalų bei sendintų motyvų dekoro elementai. Mūsų akmens masės plytelės puikiai tiks virtuvėje, plytelės tiks ir vonios kambaryje ar bet kurioje kitoje patalpoje... su mūsų akmens masės plytelėmis CAMPIELLO galėsite susikurti bet kokio Jums patinkančio interjero stiliaus pagrindą.. liks tik mažos detalės...akcentai...

   

 • Rialto
  Rialto
  Akmens masės plytelės Rialto

  Marmuro akmenį atkartojančios akmens masės plytelės voniai ar svetainei, ar netgi židiniui, puikiai tinkančios tiek grindims, tiek sienoms, sukurs išskirtinį interjerą. Blizgios plytelės suteiks patalpai prabangos jausmą, o matinės modernumą.

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
 • Buranelli
  Buranelli
  PLYTELĖS BURANELLI

  Plytelių kolekcija Buranelli

  Juoda/Balta interjerai labai populiarūs, panaudojus baltas plyteles vizualiai išdidinamas vonios kambarys, o panaudojus dar ir juodas plyteles - išgaunamas kontrastinis efektas. Šešiakampės plytelės padės sukurti modernų, bet laikui nepavaldų interjerą

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles

  Viduramžių miestas Treviso primena Veneciją daugybiniais vaizdingais kanalais ir juose plaukiojančiomis gulbėmis bei antimis. Pats garsiausias- kanalas Buranelli. Jis taip pavadintas dėl to, kad ankščiau čia buvo mažos parduotuvytės prekybininkų žuvimi iš Venecijos salos Burano. Kiekvienais metais liepos mėnesį Treviso mieste vyksta šventė Buranelli, kurios esmė yra maisto festivalis su regionalinės virtuvės patiekalų degustaciją bei padavėjų lenktynės.


 • Bel canto
  Bel canto

  BEL CANTO 

  Žodis –„belcanto“- apibūdina tam tikrą muzikinį stilių, užgimusį XVII amžiuje Italijoje, o  XXI amžiuje tapo klasika, turinti mases gerbėjų ir pasekėjų...taip atsirado ir mūsų keraminių plytelių kolekcija BEL CANTO, kuri tarsi natų sąsiuvinys.. balta plytelė, matinė plytelė, juoda plytelė, matinė plytelė.. nedidukės kaip ir pačios natos, 15x40 matmens keraminės plytelės, tačiau nenuobodžios.. Keraminių plytelių kolekcija BEL CANTO papuošta gėlių motyvų dekoro plytelėmis, nedideliais subtilių raštų dekoro elementais ir net balta mozaika, juoda mozaika, kuri gali būti blizgi arba matinė. Argi muzika gali būti nuobodi?.. BEL CANTO keraminės plytelės dėl savo baltų ir juodų spalvų sukurs klasikinį Jūsų namų interjerą, kuris kaip ir muzikinis stilius „belcanto“ gyvuos ne vienerius metus..tad tikruosius „belcanto“ gerbėjus laukia mūsų BEL CANTO keraminių plytelių kolekcija..

   

 • City on the water
  City on the water
  Vonios plytelėsb CITY ON THE WATER

  Du miestai pastatyti ant vandens, kurių gyvenimai artimai susije su kanalais, tiltais ir pakrantėmis- Venecija ir Sank Peterburgas. Vanduo juos sujungia ir daro panašiais pagal suvokimą, tačiau sukelia skirtingus jausmus. Turkio spalvos Venecijos kanalai po mėlynu Adrijos dangumi piešia žavinga romantinį vaizdą. Pilki vandenys šaltos Nevos tekantys pro kanalus šiaurinės Venecijos, kartu su monumentaliu miesto Peter vaizu sukelia susižavėjimo ir pagarbos jausmą.

 • Benevento
  Benevento

  BENEVENTO

   

  Mūsų BENEVENTO plytelių kolekcija turbūt negali palikti nei vieno abejingo, tai didesnio formato 30x89,5 keraminės plytelės, rektifikuotos plytelės, matinio paviršiaus plytelės, plytelės turinčios savo charakterį- savo braižą- faktūrą. Keraminių plytelių kolekcijoje vyrauja trys rudi atspalviai ir trys pilki atspalviai. Tam, kad sušvelninti ir pažaboti šių plytelių charakterį, šių plytelių kolekcijoje atsiranda ir nepaprastos keraminės plytelės- struktūrinės plytelės, kurių dėka galima sukurti „judantį“ interjerą, gyvą „interjerą“, taip pat šią kolekciją praturtina ir gėlių motyvai, skirti gal būt net ir labai romantiškoms asmenybėms... Keraminių plytelių BENEVENTO kolekcija - tai keraminės plytelės, skirtos kurti modernius, klasikinius arba kitokius Jūsų pasirinktus interjerų stilius. Norite užtikrinti laikui nepavaldų interjerą- rinkitės BENEVENTO keraminių plytelių kolekciją.

   


 • Golden Beach
  Golden Beach
  Vonios plytelės GOLDEN BEACH

  Ši plytelių kolekcija yra nedidelio formato plytelių kolekcija, kurią galite įsigyti tikrai nebrangiai! Matinio paviršiaus plytelės interjerui suteiks modernumo, dviejų atspalvių reljefinės plytelės suteiks galimybę įvairiems sprendimams tiek vonioje, tiek virtuvėje.
  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
  Kaip gi atsirado šių plytelių pavadinimas?
  19-ame amžiuje Auksinis pliažas įgavo populiarumą tarp Sankt Peterburgo atostogautojų ir tapo visuomeninio poilsio vieta. Tai didžiausias natūralaus smėlio pliažas išsidėstes Suomijos įlankos šiaurinėje pakrantėje su didele ir palyginus gilia maudymosi zona, kuri turi lygų ir patogų dugną maudytojams. Pliažas gavo savo pavadinimą dėl smėlio ypatybės atsispindėti auksu saulėje bei besikeičiančių vandenų Suomijos įlankos fone.
 • Gragnano
  Gragnano

  GRAGNANO

  Keraminių plytelių kolekcija GRAGNANO – tai keraminių plytelių kolekcija kuri yra unikali savo mažu formatu 15x15, 15x7,4, trijų skirtingų formų: kvadrato, stačiakampio, hexagono ir yra trijų spalvų: balta, juoda, raudona, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės GRAGNANO skirtos minimalizmo gerbėjams, tačiau dinamiškiems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje yra daugybė dekorų, kurie puikiai derinasi tarpusavyje suteikdami neribotas kūrybos galimybes. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai tinka vonios kambariui, tačiau taip pat nuostabiai žiūrisi ir virtuvės zonoje. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai gali būti derinamos su akmens masės plytelėmis HARMONY, kuri savo kolekcijoje turi analogiškų spalvų plytelių puikiai tinkančioms grindims dengti.

 • Carnaby Street
  Carnaby Street
  Raštuotos keraminės plytelės Carnaby Street 

  Su šia keraminių plytelių kolekcija neprašausite, nes natūralumo įspūdį sustiprina neatsikartojantys plytelių raštai. Labai geras pasirinkimas norintiems raštų, tačiau mėgstantiems ramias, žemiškas spalvas. Plytelių dydis 20x20 cm. Tiek raštuotos plytelės, tiek vienspalvės plytelės parduodamos kvadratiniais metrais, tai puiki galimybė nusipirkti plyteles pigiau!
  Tą patį plytelių formatą galėsite klijuoti tiek ant sienų, tiek ant grindų, nes šios keraminės plytelės tinka ir sienoms ir grindims, atsparumo klasė 4. Jūsų būsimas raštuotas vonios kambarys bus žaismingas, bet greitai neatsibos ir neišeis iš interjero madingų tendencijų
 • Carnival of Venezia
  Carnival of Venezia
  Vonios plytelės CARNEVALE DI VENEZIA

  Yra daug nuomonių, kada įvyko pirmas Venecijos karnavalas. Tačiau tiksliai yra žinoma, kad jau 13-ame amžiuje paskutinė prieš Didyjį pasininką diena buvo paskelbta iškilminga šventinių renginių diena. Šventės dienomis visas miestas susirinkdavo Piazza San Marco aikštėje sudalyvauti visuotinėse linksmybėse. Pagrindiniais atributais šio karnavalo visada buvo ir liko kaukės, kurių esmė buvo paslėpti ir sulyginti visus socialinių sluoksnių skirtumus šventės metu.
 • Maiori
  Maiori
  Šviesaus marmuro imitacijos plytelių kolekcija Maiori. Didelio formato sieninės plytelės padidins erdvę, rektifikuotos plytelių kraštinės leis jas suklijuoti su minimaliu tarpeliu, reljefinės plytelės puikiai tiks moderniame interjere.

  Kaip gi gimė ši plytelių kolekcija?

  MAIORI

  Akmens masės plytelių ir keraminių kolekcija reprezentuoja nuostabųjį, dar nuo Romos Imperijos laikų kurortą. Pasižyminčiu nuostabiais paplūdimiais bei Romos estetiniais bruožais, kuriuos nesunku įžvelgti šios kolekcijos plytelėse.

  Maiori garsėja savo baltais kotedžais ir ties jų stogais sklandančiu katedros bokštu ir jos nuostabiu kupolu, citrinmedžiais, gėlėmis ir viešbučiais, kurie padengti nuostabiomis plytelėmis. Maiori yra vienintelis miestas Amalfi pakrantėje kuriame seni pastatai organiškai sujungti su modernu, tai tapo inspiracija, kuriant šias keramines ir akmens masės plyteles. Garsusis Italų režisierius Roberto Rossellini nufilmavo savo garsiuosius filmus, ne kur kitur, bet Maiori miestelyje.


 • Astoria
  Astoria
  Plytelių kolekcija Astoria

  Juodai baltas plytelių interjeras niekada neišeis iš mados, marmuro imitacijos plytelės yra laikui nepavaldžios, puikiai dera šiuolaikiškame, moderniame interjere, auksiniai dekoro motyvai suteikia prabangių plytelių įspūdį

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
 • Belgravia
  Belgravia

  BELGRAVIA 

   

  Keraminių plytelių kolekcija BELGRAVIA - tai išskirtinė modernios klasikos keraminių plytelių kolekcija, kurioje sujungiamos klasikinio stiliaus detalės su moderniu formatu, matmenys 30x60, plytelės turinčios savitą faktūrą. Šių keraminių plytelių atspalviai tiks ieškantiems tiek šaltų tiek šiltų atspalvių. Plytelės yra matinės. BELGRAVIA keraminių plytelių kolekcijoje yra labai platus dekorų pasirinkimas, kuris leis kurti vis kitokį  modernios klasikos interjerą. BELGRAVIA tai keraminės sienų plytelės, turinčios savo kolekcijoje ir grindims skirtas akmens masės plyteles, 30x30 matmens, tų pačių spalvų, rektifikuotas, matines akmens masės plytelės.

 • Surrey
  Surrey

  SURREY 

  Keraminių plytelių kolekcija SURREY- tai keraminės plytelės su anglišku prieskoniu. SURREY keraminės plytelės yra klasikinio 20x20 matmens, blizgaus, struktūrinio paviršiaus bei savitų raštų keraminės plytelės. Trijų spalvų keraminių plytelių paletė lengvai priderinama ieškantiems tiek šaltų tiek šiltų atspalvių. Keraminės plytelės SURREY tiks vonios kambario sienoms, o taip pat puikiai atrodys ir virtuvės zonoje. SURREY keraminės plytelės unikalios tuo, kad jos pakuojamos atsitiktine tvarka, todėl Jūs galite būti tikri, kad antro tokio pat interjero su mūsų keraminėmis plytelėmis Jus niekur kitur nesutiksite.

 • Ajanta
  Ajanta
  Ajanta
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Ajanta • Temari
  Temari
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, mozaika, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Temari
 • Windsor
  Windsor
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Windsor

 • Richmond
  Richmond
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Richmond
 • Wonderland
  Wonderland
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Wonderland

 • Virgiliano
  Virgiliano
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Virgiliano
 • Avellino
  Avellino
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Avellino


 • Lignano
  Lignano
  Nauja keraminių plytelių kolekcija Lignano, modernios ir šiuolaikiškos plytelės turi matinį paviršių, ši plytelių kolekcija turi nuostabias šešiakampes plyteles, kurios tinka klijuoti ir ant sienų ir ant grindų, sodrios spalvos suteiks prabangų vaizdą • Merletto
  Merletto
  Merletto

  Keraminės sienų plytelės, grindims iš tos pačios kolekcijos akmens masės plytelės, šios plytelės turi išskirtinį tekstilės raštą, 25 x 40 formatas pritaps tiek mažame, tiek dideliame vonios kambaryje

  Kaip gi atsirado Merletto pavadinimas?

  Vienas iš žinomiausių Venecijos kvartalų - sala Burano, žinoma visame pasaulyje savo daugiaspalviais nameliais, ne mažiau žinomas ir savo unikaliais nėriniais, Italijoje vadinamais "Merletto". Kaip byloja legenda - viena mergina užsimanė pakartoti vandens augalų raštą, kuriuos jūroje rado jos mylimasis žvejys, ir ji nunėrė pirmąjį nėrinį, o jau 16 amžiuje Burano saloje buvo įkurta nėrinių pynimo mokykla. Venecijos nėriniai Europoje turėjo aukso vertę, jai buvo puošiami net karališkųjų rūmų atstovai. • Mattone
  Mattone
  Išvertus iš italų kalbos  - 'mattone" reiškia "plyta". 11- 13 amžiuje, Italijos architektūroje plyta tapo pagrindine statybos medžiaga, ji buvo reikalinga statant įvairius visuomeninius pastatus ir privačius namus, katedras, bažnyčias ir rūmus. Šiais laikais interjeruose taip pat popiuliaru naudoti plytų fragmentus, ši kolekcija suras savo vietą tiek urbanistiniame interjere - tiek modernioje klasikoje. Šias plyteles galima klijuoti tiek klasikiniu "plytiniu" būdu, tiek "eglute". Matinis plytelių paviršius užtikrins praktiškumą : )
 • Summer Garden
  Summer Garden
  Nedidelio formato plytelių kolekcija Summer Garden, glazūruoto paviršiaus plytelės tiks tiek vonioje, tiek virtuvėje! ši plytelių kolekcija turi daug dekoratyvinių plytelių, kurios papuoštos aukso elementais, kuris suteiks plytelės prabangos, glazūruotas paviršius optiškai padidins erdvę.
 • Parnassus
  Parnassus
  Marmuro imitacijos plytelių kolekcija Parnassus
  Galite rinktis net iš septynių skirtingų marmuro raštų plytelių, nuo juodos iki beveik baltos
  Ši kolekcija gaminama taip, kad nufotografuojamas tikras marmuro lakštas ir kompiuterio pagalba vaizdas perkeliamas ant plytelės, kadangi Kerama Marazzi fabrikuose naudojama InkJet technologija - išgaunamas vaizdas išeina labai realistiškas, ši technologija leidžia "kepti" plyteles su kuo daugiau skirtingų plytelių raštų
 • Brenta
  Brenta

  Plytelių kolekcija „Brenta“- tai akmens masės medžio imitacijos šešiakampės plytelės. Dėka naujos plytelių gamybos technologijos, mūsų medžio imitacijos šešiakampės plytelės labai tikroviškai imituoja ne tik medžio spalvą, bet ir medžio paviršiaus reljefą. Mūsų šešiakampės medžio imitacijos plytelės yra 3 spalvų bei pasižymi itin tikroviškomis medžio tekstūromis. Šią kolekciją praturtina išskirtinio dizaino medžio imitacijos šešiakampė plytelė imituojanti rombo formą, kurios dėka galima sukūrti grindų 3D efektą arba sienų 3D efektą. Medžio imitacijos plytelės tai puikus sprendimas šildomoms grindims, o taip pat medžio imitacijos plyteles skirtingai nei kitą dangą, galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje, nes mūsų medį imituojančios plytelės yra akmens masės plytelės, tinkančios dengti tiek išorės tiek vidaus paviršius, o dėka savo neįprastos –šešiakampės formos plytelės leis Jums sukurti ne tik įspūdingą interjerą, bet Jūsų namuose bei taps praktišku sprendimu.

   

 • Turenne
  Turenne
  Šešiakampių plytelių kolekcija Turenne
 • Montparnasse
  Montparnasse
  Nedidelio formato plytelių kolekcija Monparnasse
 • Clemenceau
  Clemenceau
  Metro stiliaus spalvotos plytelės Clemenceau
 • Poitou
  Poitou
  Šešiakampės akmens masės plytelės Poitou
 • Tournon
  Tournon
  Elegantiškoji plytelių kolekcija Tournon
 • Grenelle
  Grenelle

  GRENELLE 

  Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE- tai unikali keraminių plytelių kolekcija, kuri alsuoja prabanga. Keraminės plytelės GRANELLE pasižymi neįprasta savo faktūra, moderniu formatu 30x90, subtiliu spindesiu. Keraminės plytelės yra rektifikuotos. Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks klasikiniams interjerams, bet taip pat puikiai tiks ir moderniems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje galima rasti struktūrines plyteles, lygaus paviršiaus plyteles, audinį su „damasko“ raštu imituojančias plyteles, dekoratyvines juosteles, mozaiką, o taip pat šią plytelių kolekciją papildo akmens masės, rektifikuotos, 30x30, 60x60 plytelės. Plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks ieškantiems subtilios prabangos savo interjerui.

   

 • Marceau
  Marceau

  MARCEAU

  Plytelių kolekcija MARCEAU- tai sieninių keraminių plytelių kolekcija pasižyminti jaukiais ir švelniais atspalviais bei subtilia struktūra, tekstūrinis, tekstilę primenantis plytelės paviršius suteiks interjerui dažnai trūkstamą jaukumo pojūtį, o modernus 30x60 formatas, matinis plytelės paviršius, gausybė dekoro elementų atvers vartus kurti išskirtinius klasikinius bei modernius interjerus. Keraminės plytelės MARCEAU kaip ir dauguma mūsų kitų plytelių yra rektifikuotos plytelės, tad jos puikiai tiks bet kokiai Jūsų namų patalpai ar erdvei sukurdamos vientisumo vaizdą.   

   

 • Fragonard
  Fragonard

  FRAGONARD 

  Plytelių kolekcija FRAGONARD- tai mažo formato 7,4x15-15x15 sieninių keraminių plytelių kolekcija, marmurą imituojančios plytelės, dviejų klasikinių spalvų, blizgaus paviršiaus plytelės. Su keraminių plytelių FRAGONARD kolekcija galėsite sukurti laikui nepavaldų vonios kambario ar virtuvės zonos interjerą. Šioje naujoje plytelių kolekcijoje gausu dekoruotų keraminių plytelių, mozaikų bei kitokių dekoro elementų, o taip pat ir grindims skirtų akmens masės plytelių, 30x30 formato, matinio paviršiaus, marmurą imituojančių akmens masės plytelių, dviejų klasikinių spalvų, praturtintos gausybe dekoro elementų plytelės, kurios lengvai pritaikomos bet kurioje patalpoje, o juodai baltas raštas leis sukurti unikalų raštą ant grindų Jūsų namuose.

   

 • Blanche
  Blanche

  BLANCHE

   

  Keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai unikali mažo foramato 9,9x20 plytelių kolekcija, kurioje yra keturios neutralios, prabangios ir laikui nepavaldžios plytelių spalvos: balta, juoda, smėlio ir pilka. Keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai žvilgesio ir matinio paviršiaus derinys plytelėje. Šią plytelių kolekciją puošia originalūs Prancūzijos įkvėpti dekoro elementai, kurie suteiks interjerui originalumo. Plytelės BLANCHE tai urbanistinio stiliaus plytelės su retro stiliaus prieskoniu. Plytelės BLANCHE tiks tiek vonios, virtuvės ar kitų patalpų dekoravimui.

   

   

 • Jardin de Monet
  Jardin de Monet
  Keraminių plytelių kolekcija Jardin de Monet 

  Spalvų sprogimas plytelių kolekcijoje Jardin de Monet nepaliks abejingų. Plytelės vonioje yra vienas iš pagrindinių akcentų, su šia plytelių kolekcija galėsite sukurti tikrą pasaką savo namų interjere.
 • Sorbonne
  Sorbonne
  Vonios plytelių kolekcija Sorbonne 
 • Diagonal
  Diagonal
  Diagonal 

  Matinio paviršiaus Diagonal kolekcijos plytelės yra reljefinės 3D plytelės, norintiems išskirtinio interjero rekomenduojame šią didesnio formato kolekciją. Ši plytelių kolekcija turi net tris atspalvius, raudonas plyteles, juodas plyteles, baltas plyteles lygaus ir reljefinio paviršiaus. Diagonal plytelių kolekcija papildyta augalinių lapų motyvais pieštu dekoru.  Kaip gimė šis plytelių kolekcijos pavadinimas? Įprastą Barselonos gatvių sistemą išsprendžia Avigunda Diagonal - tai kelias, kuris supjaustė miestą įstrižai. Per visus jos egzistavimo metus ši vieta buvo pervadinta daug kartų, tačiau visuomet ji buvo vadinama "Diagonal"
 • Pro Ferrum
  Pro Ferrum

  KERAMA MARAZZI - akmens masės plytelių NAUJIENA, tai akmens masės plytelės itin modernių matmenų 80x160; 80x80; 20x80. Akmens masės plytelės turinčios unikalų metalizuotą plytelių paviršių - tai plytelės su stilingu korozijos efektu ir alsuojančios postindustrine estetika. Šios akmens masės plytelės sukurtos naudojant pačią naujausią italų sukurtą EvoDryfix technologiją. PRO FERRUM kolekcijos akmens masės plytelių moduliniai formatai: 80x160, 80x80, 20x80 itin palengvina plytelių klojimą ir daro šią akmens masės plytelių seriją architektūrine ir labai universaliai pritaikoma. PRO FERRUM akmens masės plytelių spalvinę gamą sudaro: ruda ir juoda spalvos. Akmens masės plytelės gali būti naudojamos kuriant privačius interjerus, o taip pat be išimties gali būti naudojamos visuomeninės paskirties erdvėse. PRO FERRUM  plytelės yra rektifikuotos, plytelės yra pilno kūno, atsparios bet kokiam dilumui, neslidžios, bet lengvai prižiūrimos.

   

 • Prado
  Prado
  Modernios klasikos plytelių kolekcija Prado. Šviesaus marmuro imitacijos motyvai puikiai derės tiek klasikiniame, tiek modernios klasikos interjere. Didelis plytelių formatas 40 x120 optiškai didins erdvę, blizgus plytelių paviršius suteiks prabangos pojūtį
 • Alcala
  Alcala

   

   

 • RAVAL
  RAVAL
  Moderni plytelių kolekcija Raval, pilki plytelių atspalviai imituoja šlifuotą betoną, puikiai tiks skandinaviškuose, urbanistiniuose interjeruose, metalo elementai suteiks šarmingą vaizdą. Grindims Raval plytelių kolekcija siūlo šešiakampes akmens masės plyteles, galėsite rinktis iš trijų atspalvių
 • Rambla
  Rambla
  Skalūną imituojančios keraminės ir akmens masės plytelės Rambla, puikūs plytelių formatai 25x75 ir 8,5x28,5, plytelių kolekcija grindims siūlo dviejų spalvų šešiakampes plyteles, mozaiką. Rambla plytelių kolekcija siūlo dviejų spalvų plyteles - švelniai šviesios plytelių spalvos ir išraiškingos tamsios
 • Escorial
  Escorial
  Escorial seriją sudaro didelės keraminės plytelės 40x120, mozaika 20x40 ir grindinės akmens masės plytelės. Kaip gi gimė šis kolekcijos pavadinimas? Klasikinės šio žodžio prasme El Escorial architektūros vieta negali būti vadinama rūmais. Elegantiški ir monumentalūs, prieš tai buvęs vienuolynas ir karališkoji rezidencija, pastatyti šviesiais smėlio akmenimis, jie išsiskiria kalnų žalumos fone, kuris yra didžiausias rebesanso stiliaus pastatas Ispanijoje. Visa tai atsispindi rafinuotame plytelių gėlių karkase 40x120, kurie tarnauja kaip idealus lengvojo akmens pagrindo plytelių draugas. Skirtingi mikro ornamentų dizaino plytelių modeliai ir spalvų intensyvumas suteikia interjerui šviežią šiuolaikinę išvaizdą
 • Monforte
  Monforte
  Plytelės Monforte

  Plytelių kolekcija Monforte tiesiog skleidžia eleganciją ir rafinuotą stilių, dvelkia klasika. Ramios, pastelinės spalvos puikiai dera su dekoruotomis plytelėmis

  Kaip gi gimė šis plytelių pavadinimas? "Monforte Gardens" yra ramybės oazė, esanti siaurose Valensijos gatvėse, tai unikalus XIX a. sodo architektūros paminklas, kurio ypatybės aiškiai atsiskleidžia neoklasicizmu: idealiai apipjaustyti žalieji labirintai, marmuro statulų gausa, daugybė tvenkinių ir fontanų, puikūs architektūros elementai ir paviljonai. Visa tai atsispindi Monforte plytelių kolekcijoje, kurią sudaro 40x120 ir 20x120 dydžiai
 • Guinardo
  Guinardo
  Guinardo

  Plytelių reljefo paviršius puoštas plonais auksiniais prisilietimais, kurie sukuria klasikinių plytelių modelį šiuolaikiškesnį.  Ši plytelių serija apjungia tankių audinių ir šiuolaikinių gėlių motyvus. Kita šviežia tendencija, kuri vyrauja šioje plytelių kolekcijoje yra platininio aukso spalva, kuri sukuria išskirtinį vaizdą šiai plytelių kolekcijai
 • Winter Garden
  Winter Garden
  Winter Garden spalvingų plytelių kolekcija
 • Degre
  Degre
  Mažo formato akmens masės plytelės Degre
 • Orsay
  Orsay
  Klasikinio stiliaus plytelių kolekcija Orsay
 • Darsena
  Darsena
  Smulkaus formato keraminės sienų plytelės Darsena, ši kolekcija praturtinta nuostabiais dekoratyviniais elementais su aukso ir sidabro užuominomis
 • Lambro
  Lambro
  Medžio imitacijos plytelių kolekcija Lambro, didelis plytelių formatas 40 x 120, rektifikuotos kraštinės, galite rinktis lygias arba struktūrinės plyteles. Plytelių kolekcijoje yra trys natūralaus medžio imitacijos atspalviai
 • Bamboo
  Bamboo
  Medžiagos imitacijos plytelių kolekcija Bamboo
 • Vitrage
  Vitrage
  Keraminių plytelių kolekcija Vitrage
 • Giardini
  Giardini
  Elegantiškoji Art Deco stiliaus kolekcija Giardini
 • Sforza
  Sforza
  Mažo formato keraminių plytelių kolekcija Sforza, šviesios plytelės puikiai tiks tiek vonioje, tiek virtuvės patalpoje, reljefiniai plytelių dekoratyviai elementai puikiai pagyvins interjerą
 • Ponti
  Ponti
  Raštuotų plytelių kolekcija Ponti. Medžiagos raštą imituojančios raštuotos plytelės taps vonios puošmena, plytelių kolekciją sudaro dvi bazinės plytelės, kurios yra žemiškų, ramių spalvų plytelės ir raštuotos plytelės, kurios parduodamos ne vienetais, bet kvadratiniais metrais
 • Besana
  Besana
  Akmens imitacijos plytelių kolekcija Besana
 • Onda
  Onda

  Ši serija siejama su betoninio paviršiaus estetika. 30x60cm sienų plytelės yra trijų spalvų: šviesiai pilkos, tamsiai pilkos ir švesiai mėlynos. Kompoziciją galima papildyti "bangos" struktūros plytelėmis.

  Prie šitų keraminių plytelių puikiai tiks grindų akmens masės plytelės.

 • RND LUDO
  RND LUDO

  Paprastai. Elegantiškai. Moderniai. Į šituos žodžius galima sutalpinti visą šios kolekcijos esmę.

  Ludo kolekcijoje rasite aštuonis atspalvius: nuo pačių subtilesnių, tokių kaip dramblio kaulo ir pudros, iki ryžtingesnių spalvų – nefrito ir mėlyno.

  Tokia įvairi paletė kiekvienam projektui suteikia cinkelio ir savąjį stilių.
  Keturi dekorai bei 3D struktūrinės plytelės papildo kolekciją ir suteikia galimybę kiekvieną patalpą padaryti unikalia bei garantuos jums papildomą spalvų prisilietimą.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 274 prekių