Vonios plytelės
Vonios plytelės

Ieškote plytelių voniai?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų vonios plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims, didelio formato plytelių, ma...

Ieškote plytelių voniai?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų vonios plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims, didelio formato plytelių, mažo formato plytelių, šešiakampių plytelių sienoms ir grindims, kilimų piešinio akmens masės plytelių grindims,  skandinaviško stiliaus baltų matinių, pilkų matinių plytelių.

Apsilankykite mūsų plytelių salonuose Vilniuje ir Kaune - galėsite pasitarti su profesionaliomis dizainerėmis, su malonumu padarysime 3D vizualizaciją! Pas mus rasite kokybiškas plyteles, su kuriomis galėsite sukurti  išskirtinį interjerą. 


Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, šešiakampės plytelės, modernios plytelės, stilingos plytelės, šiuolaikiškos plytelės, skandinaviško stiliaus plytelės, plytelės Vilniuje, plytelės Kaune
More

Vonios plytelės  Yra 1296 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Atelier
  Atelier

  ATELIER 

  Keraminių plytelių kolekcija ATELIER- tai elegantiško formato dekoratyvinės keraminės plytelės sienoms, tai puikus sprendimas išskirtiniams interjerams. Dekorai yra 20x20 matmens, matinio paviršiaus, art deco stiliaus monohrominių, mėlynos, pelenų pilkos, grafito, raudonos, žalios spalvos raštuotos plytelės. ATELIER dekorus galima derinti su kitos kolekcijos keraminėmis plytelėmis, kurios galėtų tapti bazinėmis plytelėmis, kurios pagal spalvinę gamą idealiai tinka prie keraminių ATELIER dekorų. Tai keraminių plytelių kolekcija su prancūziško vintažo prieskoniu. Plyteles galima derinti tarpusavyje arba rinktis tik vieną patikusį variantą.

 • Agnettes
  Agnettes

  AGNETTES

   

  Keraminių plytelių kolekcija AGNETTES- tai keraminių šešiakampių plytelių kolekcija, kuri yra unikali dėl savo spalvinės paletės. Šioje plytelių kolekcijoje dominuoja šviesiai žydra plytelė, tamsesnė žydra plytelė, balta plytelė, pilkos spalvos plytelė, 20x23 matmens, lygaus matinio paviršiaus. Keraminių šešiakampių plytelių kolekcija unikali ne tik savo itin gaivia spalvų palete, bet ir nuostabiais keraminiais reljefiniais šešiakampiais plytelių dekorais, kuriuose atsispindi retų augalų motyvai. Dekorai yra ne tik reljefiniais, bet ir blizgaus paviršiaus, dėl ko keraminių plytelių kolekcija AGNETTES padės sukurti Jūsų vonioje arba virtuvėje dinamišką, „gyvą“ interjerą. Plytelių kolekciją AGNETTES galima derinti su mūsų kita akmens masės plytelių kolekcija, kuri yra analogiškų matmenų ir idealiai derančiomis spalvomis.

   

 • Accord
  Accord

  ACCORD

  Keraminių plytelių kolekcija ACCORD- tai keraminių sieninių plytelių kolekcija, kuri skirta ieškantiems klasikos ir moderno vienu metu, o taip pat, tai plytelės skirtos „metro“ stiliaus fanams. Keraminės plytelės ACCORD - tai modernaus formato 8,5-28,5 plytelės, švelnių pastelinių tonų madingai plytelių estetikai. Plytelių ACCORD kolekcija praturtinta atskirais dekoro elementais, pasižyminčiais spalvinių niuansų bei skirtingų tos pačios spalvos harmonija. Keraminės sieninės plytelės su blizgiu paviršiumi alsuoja prabanda, bet kartu glazūruotos plytelės yra labai praktiškos, nes lengvai prižiūrimos, tad puikiai tiks virtuvėje tarp spintelių ar vonioje.

   

 • Campiello
  Campiello

  CAMPIELLO

   

  Plytelių kolekcija CAMPIELLO - tai nuostabi 8,5x28,5 akmens masės plytelių kolekcija, imituojanti molinių plytų efektą...kuris akmens masės CAMPIELLO plytelių kolekcijoje suspindi kitomis spalvomis bei dailesne paviršiaus faktūra. Mūsų akmens masės plytelės yra net keturių spalvų.. kurias papildo ir pagyvina nuostabūs glazūruoti penkių spalvų augalų bei sendintų motyvų dekoro elementai. Mūsų akmens masės plytelės puikiai tiks virtuvėje, plytelės tiks ir vonios kambaryje ar bet kurioje kitoje patalpoje... su mūsų akmens masės plytelėmis CAMPIELLO galėsite susikurti bet kokio Jums patinkančio interjero stiliaus pagrindą.. liks tik mažos detalės...akcentai...

   

 • Rialto
  Rialto
  Akmens masės plytelės Rialto

  Marmuro akmenį atkartojančios akmens masės plytelės voniai ar svetainei, ar netgi židiniui, puikiai tinkančios tiek grindims, tiek sienoms, sukurs išskirtinį interjerą. Blizgios plytelės suteiks patalpai prabangos jausmą, o matinės modernumą.

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
 • Buranelli
  Buranelli
  PLYTELĖS BURANELLI

  Plytelių kolekcija Buranelli

  Juoda/Balta interjerai labai populiarūs, panaudojus baltas plyteles vizualiai išdidinamas vonios kambarys, o panaudojus dar ir juodas plyteles - išgaunamas kontrastinis efektas. Šešiakampės plytelės padės sukurti modernų, bet laikui nepavaldų interjerą

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles

  Viduramžių miestas Treviso primena Veneciją daugybiniais vaizdingais kanalais ir juose plaukiojančiomis gulbėmis bei antimis. Pats garsiausias- kanalas Buranelli. Jis taip pavadintas dėl to, kad ankščiau čia buvo mažos parduotuvytės prekybininkų žuvimi iš Venecijos salos Burano. Kiekvienais metais liepos mėnesį Treviso mieste vyksta šventė Buranelli, kurios esmė yra maisto festivalis su regionalinės virtuvės patiekalų degustaciją bei padavėjų lenktynės.


 • Marciana
  Marciana

  MARCIANA 

   

  Kolekcija MARCIANA tai puikus moderno ir klasikos samplaikų pavyzdys. Ši keraminių plytelių kolekcija yra unikali savo neįprastais raštais, dūminiais pilkais ir rudais atspalviais, matinio arba glazūruoto plytelių paviršiaus, klasikinio matmens 20x20 plytelės. MARCIANA kolekcijos keraminių plytelių koncepcija- sukurti kiekvienam žmogui savo individualų ir atkartojimui nepavaldų interjerą, kadangi kiekvienoje MARCIANA kolekcijos plytelių dėžutėje Jūs rasite tik Jums atsitiktinės atrankos būdu sudėtą plytelių „mixą“, kuris papuoš tik Jūsų interjerą...MARCIANA keraminės plytelės - tai Italų dizainerių meno kūrinys kuris yra sukurtas ir skirtas tik JUMS... MARCIANA plytelių kolekciją papildo taip pat ir vienspalvės tų pačių atspalvių, matmenų, matinių ir glazūruotų paviršių plytelės, kurios galės dar labiau paįvairinti...praskiesti MARCIANA „mixą“ ir vėl gi tapti neatkartojamu.. laikui nepavaldžiu..

   

 • Contarini
  Contarini
  Vonios plytelės CONTARINI

  Rūmų užsakovas Palazzo Contarini del Bovolo buvo vienos iš turtingiausių Venecijos šeimų atstovas. Ir jam norėjosi turėti rūmus, visiškai ne panašius į kitų giminių namus, todėl jis užsakė tokius rūmus, kuriuose būtų nuostabūs laiptai ir bokštas. Tačiau tuo metu privatiems asmenims buvo uždrausta statyti bokštus savo rūmuose centrinėje miesto dalyje, todėl jo samdytas architektas sugalvojo laiptus-bokštą dėl kurio rūmai gavo pavadinimą Bovolo, kas reiškia „sraigė“.
 • Bel canto
  Bel canto

  BEL CANTO 

  Žodis –„belcanto“- apibūdina tam tikrą muzikinį stilių, užgimusį XVII amžiuje Italijoje, o  XXI amžiuje tapo klasika, turinti mases gerbėjų ir pasekėjų...taip atsirado ir mūsų keraminių plytelių kolekcija BEL CANTO, kuri tarsi natų sąsiuvinys.. balta plytelė, matinė plytelė, juoda plytelė, matinė plytelė.. nedidukės kaip ir pačios natos, 15x40 matmens keraminės plytelės, tačiau nenuobodžios.. Keraminių plytelių kolekcija BEL CANTO papuošta gėlių motyvų dekoro plytelėmis, nedideliais subtilių raštų dekoro elementais ir net balta mozaika, juoda mozaika, kuri gali būti blizgi arba matinė. Argi muzika gali būti nuobodi?.. BEL CANTO keraminės plytelės dėl savo baltų ir juodų spalvų sukurs klasikinį Jūsų namų interjerą, kuris kaip ir muzikinis stilius „belcanto“ gyvuos ne vienerius metus..tad tikruosius „belcanto“ gerbėjus laukia mūsų BEL CANTO keraminių plytelių kolekcija..

   

 • Villanella
  Villanella
  Išskirtinė moderni plytelių kolekcija Villanella, nestandartinio dydžio plytelės 15 x 40 leis sukurti nepakartojamą vaizdą, šioje plytelių kolekcijoje dominuoja neutralios plytelių spalvos. Tai yra labai šiuolaikiška ir moderni plytelių kolekcija, plytelių paviršius blizgus, glazūruotas.
  Su šia kolekcija sukursite modernų ir elegantišką vonios kambarį!
 • Vicenza
  Vicenza
  Plytelės Vicenza

  Vicenza - modernios klasikos kolekcija
  ši plytelių kolekcija turi daug įvairių formatų -  kvadratinės, stačiakampės ir netgi margos šešiakampės plytelės grindims, kurios gali būti dekoruotos subtiliais raštais, arba vienspalvės spalvos. Matinio paviršiaus plytelės pritaps tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Aukštos kokybės plytelės gali būti klijuojamos tiek ant sienų, tiek ant grindų.
  Kaip gi atsirado šių plytelių kolekcijos pavadinimas?
  II-ame amžiuje iki mūsų eros atkariavus iš galų senovinį miestą, romėnai pavadino jį Vincenza, kas reiškia "pergalingas". Tačiau šio miesto gerovės viršūnė buvo pasiekta tik Viduramžiuose, kada miestas tapo Venecijos Respublikos dalimi. Auksiniu amžiumi ir architektūros šedevru Renesanso epochoje tapo 16-as amžius, kuomet Vicenzą kūrė didysis architektas Andrea di Pietro, daugiau žinomas slapyvardžiu Palladio. Būtent jam Vicenza miestas dėkingas už nuostabius rūmus ir vilas, kurie puošia jį jau daugiau nei penkis amžius.
 • City on the water
  City on the water
  Vonios plytelėsb CITY ON THE WATER

  Du miestai pastatyti ant vandens, kurių gyvenimai artimai susije su kanalais, tiltais ir pakrantėmis- Venecija ir Sank Peterburgas. Vanduo juos sujungia ir daro panašiais pagal suvokimą, tačiau sukelia skirtingus jausmus. Turkio spalvos Venecijos kanalai po mėlynu Adrijos dangumi piešia žavinga romantinį vaizdą. Pilki vandenys šaltos Nevos tekantys pro kanalus šiaurinės Venecijos, kartu su monumentaliu miesto Peter vaizu sukelia susižavėjimo ir pagarbos jausmą.

 • Benevento
  Benevento

  BENEVENTO

   

  Mūsų BENEVENTO plytelių kolekcija turbūt negali palikti nei vieno abejingo, tai didesnio formato 30x89,5 keraminės plytelės, rektifikuotos plytelės, matinio paviršiaus plytelės, plytelės turinčios savo charakterį- savo braižą- faktūrą. Keraminių plytelių kolekcijoje vyrauja trys rudi atspalviai ir trys pilki atspalviai. Tam, kad sušvelninti ir pažaboti šių plytelių charakterį, šių plytelių kolekcijoje atsiranda ir nepaprastos keraminės plytelės- struktūrinės plytelės, kurių dėka galima sukurti „judantį“ interjerą, gyvą „interjerą“, taip pat šią kolekciją praturtina ir gėlių motyvai, skirti gal būt net ir labai romantiškoms asmenybėms... Keraminių plytelių BENEVENTO kolekcija - tai keraminės plytelės, skirtos kurti modernius, klasikinius arba kitokius Jūsų pasirinktus interjerų stilius. Norite užtikrinti laikui nepavaldų interjerą- rinkitės BENEVENTO keraminių plytelių kolekciją.

   


 • Borsari
  Borsari
  BORSARI

  Verona- miestas, išgarsintas Šekspyro,- iki mūsų dienų išsaugojęs antikinius vartus, pagamintus I ame amžiuje ir išlikusius iki šios dienos. Tik įsivaizduokite, 20 šimtmečių atgal tai buvo pagrindiniai miesto vartai, pro kuriuos driekėsi Postumia kelias, kuriuo į Veroną atkeliaudavo romėnų legionieriai. Tais laikais vartai buvo gausiai puošti. Iki šiol Veronoje ant rūmų fasadų ir katedrų koplytėlių galima pamatyti dekoravimo ir architektūros sprendimus, atsispindinčius elementus Borsari uosto.

 • Danieli
  Danieli
  Plytelės Danieli

  Išskirtinė plytelių kolekcija, moderni klasika, švelnių spalvų plytelės su tekstūriniu paviršiumi, aukso atspindžiais. Prabangios klasikos plytelės tiks ir moderniam interjerui. Jaukios, pastelinės spalvos ir auksiniai raštai. Plyteles galėsite derinti vonioje ar netgi virtuvėje, šios plytelės pavers bet kurią patalpą išskirtine! Nesuklysime pasakę, kad Danieli yra auksinės plytelės!

  Kaip gi atsirado šių plytelių pavadinimas?

  Prabangus 5 žvaigždučių viešbutis Danieli įsikūrė Dandolo rūmuose Riva degli Schiavoni pakrantėje. Pro viešbučio kambarių langus atsiveria nuostabus vaizdas į Venecijos lagūną. Ypatingu populiarumu tarp turistų pasižymi restoranas esantis viršutinėje viešbučio terasoje Terazza Danieli, iš kurio atsiveria užburiantis vaizdas į Dydįjį kanalą ir Adrijos jūrą. Rūmai, kurie priklauso Venecijos didiko Enriko Dandolo šeimai, pastatyti 1400 metais. Kviečiame pasigrožėti mūsų Danieli kolekcija vonios kambariui, kuri didikuojama šiam išskirtiniam pastatui
 • Grassi
  Grassi

  GRASSI

  Akmens masės plytelių kolekcija GRASSI- tai akmens masės plytelės alsuojančios prabanga bei elegantišku įvaizdžiu. GRASSI akmens masės plytelės yra kelių matmenų 60x60, 15x60, 30x30, trijų spalvų: šviesi, pilka, ruda. Akmens masės plytelės GRASSI pasižymi subtiliu raštu, švelniu lappato paviršiumi, rektifikuotos. Akmens masės plytelių kolekcija GRASSI papildo ir akmens masės dekoro elementai, tai yra akmens masės kelių rūšių mozaikos tų pačių trijų spalvų. Akmens masės plytelės GRASSI tiks tiek modernaus interjero mėgėjams, tiek ieškantiems klasikos.Naujoji akmens masės ir keraminių plytelių kolekcija, šios plytelės skirtos siekiantiems vientisumo interjere • Golden Beach
  Golden Beach
  Vonios plytelės GOLDEN BEACH

  Ši plytelių kolekcija yra nedidelio formato plytelių kolekcija, kurią galite įsigyti tikrai nebrangiai! Matinio paviršiaus plytelės interjerui suteiks modernumo, dviejų atspalvių reljefinės plytelės suteiks galimybę įvairiems sprendimams tiek vonioje, tiek virtuvėje.
  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
  Kaip gi atsirado šių plytelių pavadinimas?
  19-ame amžiuje Auksinis pliažas įgavo populiarumą tarp Sankt Peterburgo atostogautojų ir tapo visuomeninio poilsio vieta. Tai didžiausias natūralaus smėlio pliažas išsidėstes Suomijos įlankos šiaurinėje pakrantėje su didele ir palyginus gilia maudymosi zona, kuri turi lygų ir patogų dugną maudytojams. Pliažas gavo savo pavadinimą dėl smėlio ypatybės atsispindėti auksu saulėje bei besikeičiančių vandenų Suomijos įlankos fone.
 • Gragnano
  Gragnano

  GRAGNANO

  Keraminių plytelių kolekcija GRAGNANO – tai keraminių plytelių kolekcija kuri yra unikali savo mažu formatu 15x15, 15x7,4, trijų skirtingų formų: kvadrato, stačiakampio, hexagono ir yra trijų spalvų: balta, juoda, raudona, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės GRAGNANO skirtos minimalizmo gerbėjams, tačiau dinamiškiems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje yra daugybė dekorų, kurie puikiai derinasi tarpusavyje suteikdami neribotas kūrybos galimybes. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai tinka vonios kambariui, tačiau taip pat nuostabiai žiūrisi ir virtuvės zonoje. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai gali būti derinamos su akmens masės plytelėmis HARMONY, kuri savo kolekcijoje turi analogiškų spalvų plytelių puikiai tinkančioms grindims dengti.

 • Carnaby Street
  Carnaby Street
  Raštuotos keraminės plytelės Carnaby Street 

  Su šia keraminių plytelių kolekcija neprašausite, nes natūralumo įspūdį sustiprina neatsikartojantys plytelių raštai. Labai geras pasirinkimas norintiems raštų, tačiau mėgstantiems ramias, žemiškas spalvas. Plytelių dydis 20x20 cm. Tiek raštuotos plytelės, tiek vienspalvės plytelės parduodamos kvadratiniais metrais, tai puiki galimybė nusipirkti plyteles pigiau!
  Tą patį plytelių formatą galėsite klijuoti tiek ant sienų, tiek ant grindų, nes šios keraminės plytelės tinka ir sienoms ir grindims, atsparumo klasė 4. Jūsų būsimas raštuotas vonios kambarys bus žaismingas, bet greitai neatsibos ir neišeis iš interjero madingų tendencijų
 • Carnival of Venezia
  Carnival of Venezia
  Vonios plytelės CARNEVALE DI VENEZIA

  Yra daug nuomonių, kada įvyko pirmas Venecijos karnavalas. Tačiau tiksliai yra žinoma, kad jau 13-ame amžiuje paskutinė prieš Didyjį pasininką diena buvo paskelbta iškilminga šventinių renginių diena. Šventės dienomis visas miestas susirinkdavo Piazza San Marco aikštėje sudalyvauti visuotinėse linksmybėse. Pagrindiniais atributais šio karnavalo visada buvo ir liko kaukės, kurių esmė buvo paslėpti ir sulyginti visus socialinių sluoksnių skirtumus šventės metu.
 • Maiori
  Maiori
  Šviesaus marmuro imitacijos plytelių kolekcija Maiori. Didelio formato sieninės plytelės padidins erdvę, rektifikuotos plytelių kraštinės leis jas suklijuoti su minimaliu tarpeliu, reljefinės plytelės puikiai tiks moderniame interjere.
 • Astoria
  Astoria
  Plytelių kolekcija Astoria

  Juodai baltas plytelių interjeras niekada neišeis iš mados, marmuro imitacijos plytelės yra laikui nepavaldžios, puikiai dera šiuolaikiškame, moderniame interjere, auksiniai dekoro motyvai suteikia prabangių plytelių įspūdį

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
 • Frigate
  Frigate
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Frigate Medinis burlaivis, kuris tarsi skrenda virš jūros gelmių. Tvarkingi ir grakštūs šie laivai teisingai buvo vadinami pačiais gražiausiais visame laivyne.
 • Abingdon
  Abingdon
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Abingdon


 • Whitehall
  Whitehall

  WHITEHALL 

  Keraminių plytelių kolekcija WHITEHALL- tai dviejų klasikinių spalvų: juodos ir baltos, minimalistinė keraminių plytelių kolekcija, 15x40 matmens, matinės, su subtiliai dekoruotu „moderniai-sendinto“ rašto paviršiumi. WHITEHALL keraminės plytelės savo kolekcijoje turi daug ir įvairių dekoro elementų, kurių pagalba iš minimalistinio stiliaus keraminių plytelių Jūs galėsite sukurti klasikinį stilių, modernų stilių arba kitokį tik Jums savitą stilių. WHITEHALL plytelių kolekcijoje taip pat yra ir grindims skirtų akmens masės plytelių, 40,2x40,2 matmens, matinių, tų pačių spalvų kaip ir keraminės sienų plytelės. WHITEHALL plytelės tai subtilios prabangos kolekcija.

 • Cameo
  Cameo

  CAMEO

  Keraminių plytelių kolekcija CAMEO- tai keraminių plytelių kolekcija skirta ieškantiems klasikos bei subtilios prabangos pojūčio. Keraminių plytelių CAMEO kolekcija unikali savo paviršiaus dekoru, kiekviena keraminė plytelė atrodo, kaip juvelyrinis kūrinys.. plytelėse išlipdytos nuostabios pynės, juostelės, gėlės Kamėjos motyvai. Keraminių plytelių kolekcija CAMEO, tai klasikinio dizaino plytelės, tačiau modernaus formato 25x40, neutralių spalvų, matinio paviršiaus. Keraminių plytelių CAMEO kolekcija- tai plačių dekoravimo galimybių plytelių kolekcija, kuri leis plyteles naudoti įvairiose erdvėse. CAMEO kolekcija taip pat turi ir grindims skirtų 40,2x40,2 matmens, analogiškų spalvų ir raštų plytelių.

 • Belgravia
  Belgravia

  BELGRAVIA 

   

  Keraminių plytelių kolekcija BELGRAVIA - tai išskirtinė modernios klasikos keraminių plytelių kolekcija, kurioje sujungiamos klasikinio stiliaus detalės su moderniu formatu, matmenys 30x60, plytelės turinčios savitą faktūrą. Šių keraminių plytelių atspalviai tiks ieškantiems tiek šaltų tiek šiltų atspalvių. Plytelės yra matinės. BELGRAVIA keraminių plytelių kolekcijoje yra labai platus dekorų pasirinkimas, kuris leis kurti vis kitokį  modernios klasikos interjerą. BELGRAVIA tai keraminės sienų plytelės, turinčios savo kolekcijoje ir grindims skirtas akmens masės plyteles, 30x30 matmens, tų pačių spalvų, rektifikuotas, matines akmens masės plytelės.

 • Surrey
  Surrey

  SURREY 

  Keraminių plytelių kolekcija SURREY- tai keraminės plytelės su anglišku prieskoniu. SURREY keraminės plytelės yra klasikinio 20x20 matmens, blizgaus, struktūrinio paviršiaus bei savitų raštų keraminės plytelės. Trijų spalvų keraminių plytelių paletė lengvai priderinama ieškantiems tiek šaltų tiek šiltų atspalvių. Keraminės plytelės SURREY tiks vonios kambario sienoms, o taip pat puikiai atrodys ir virtuvės zonoje. SURREY keraminės plytelės unikalios tuo, kad jos pakuojamos atsitiktine tvarka, todėl Jūs galite būti tikri, kad antro tokio pat interjero su mūsų keraminėmis plytelėmis Jus niekur kitur nesutiksite.

 • Loft
  Loft
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Loft Patalpos, konvertuotos iš angarų, fabrikų ir gamyklų, tapo nepaprastai populiarios Europoje ir už Okeano. Didelė atvira erdvė, langai nuo žemės, netinkuotos sienos, cemento grindys, plytų sienos – lofto stiliaus charakteristikos.
 • Darlington
  Darlington

  DARLINGTON 

  Keraminių plytelių kolekcija DARLINGTON - tai nedidelio matmens 25x40 keraminės sienų plytelės, pastelinių spalvų plytelės, kurių faktūra atspindi medžiagos, stambaus audimo medvilnės, vilnos ar net tvido tekstūrą, plytelės yra matinės. Plytelės DARLINGTON - tai keraminės sienų plytelės, ieškantiems praktiškumo, bet kartu ir jaukumo pojūčio. Keraminių plytelių kolekcijoje DARLINGTON taip pat yra gausu dekoro elementų: damasko raštai, vertikalios juostelės, pynės...kurie  Jums leis susikurti individualų, praktišką, ypač jaukų interjerą su subtilios elegancijos prieskoniu. Keraminių plytelių kolekcija DARLINGTON tai sienų plytelės, kurias galima derinti su medžio imitacijos akmens masės plytelėmis ar bet kuriomis kitomis keraminėmis arba akmens masės plytelėmis. • Stockholm
  Stockholm

  STOCKHOLM

   

  Keraminių plytelių kolekcija STOCKHOLM- tai įvairiaspavių plytelių kolekcija, kuri priverčia nusišypsoti kiekvieną net ir rūsčiausią dieną.. Keraminių plytelių kolekcijoje STOCKHOLM Jus rasite visų vaivorykštės spalvų keramines plyteles: baltą, rožinę, oranžinę, žalią, geltoną, žyrą, mėlyną, violetinę, raudoną, pilka, juodą ir daug daugiau įvairiaspalvių keraminių plytelių, kurios gali būtį matinės arba blizgios, 20x50, 20x20 matmenų, o grindims pasiūlysime įvairiaspalves akmens masės plyteles, 30x30 matmens, matines plyteles. STOCKHOLM keraminių plytelių kolekcija puošia įvairiaspalviai įvairių dydžių dekoro elemetai su stilizuotais įvairiaspalviais namukais kuriuos galima sutikti tik Stokholme ir STOCKHOLM keraminių plytelių kolekcijoje.

   
  Iš kur atsirado šis plytelių kolekcijos pavadinimas?  Stockholm Švedijos sostinės pavadinimas išvertus reiškia “sala, sustiprinta poliais” arba “sala įlankoje”. Stokholmo plėtros architektūriniai planai buvo pasiskolinti iš didelių Europos miestų, tokių kaip Berlynas ir Viena. Todėl garsusis tvarkingai išsidėsčiusių namelių palei krantinę Stokholme vaizdas dažnai primena Centrinės Europos vaizdą. Stokholmas tapo namais daugeliui kultūrinių aktyvistų bei 1998 metais buvo išrinktas Europos kultūros sostine.
 • Maharani
  Maharani
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Maharani
 • Saree
  Saree
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Saree
 • Malabar
  Malabar

  MALABAR
  Akmens masės plytelių kolekcija MALABAR- tai plytelių kolekcija, kuri nepaliks abejingo nei vieno ieškančio prabangos bei praktiškumo savo interjere. Akmens masės plytelės MALABAR tai dviejų spalvų, marmurą imituojančios plytelės, lappato efekto-poliruotos plytelės, dviejų matmenų 30x30, 60x60. MALABAR marmurą imituojančių akmens masės plytelių kolekcija praturtinta dekoruota akmens masės plytele su prabangiu piešiniu, 60x60 matmens, lappato efekto- poliruota plytelė. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plyteles tinkamos sienoms, o grindims tiesiog nepakeičiamos. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plytelės yra rektifikuotos, kas leis Jums sukurti interjerą be siūlių.
 • Louisa
  Louisa
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Louisa


 • Ajanta
  Ajanta
  Ajanta
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Ajanta • Satari
  Satari
  Spalvinga plytelių kolekcija Satari

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą, profesionalios dizainerės tai padarys nemokamai, paslauga teikiama Vilniaus ir Kauno firminiuose plytelių salonuose
 • Pink city
  Pink city
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Pink city


 • Tantra
  Tantra
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Tantra

 • Paris
  Paris
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Paris
 • Sea walk
  Sea walk
  Pltytelės Seawalk

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą
 • Kaleidoscope
  Kaleidoscope
  Didžiulis pasirinkimas įvairiaspalvių plytelių kiekvienam skoniui, kiekvienam interjerui. Kaip išsidėsto raštai kaleidoskope, taip ir Jūs keraminių plytelių pagalba galite sukurti netgi patį neįprasčiausią ornamentą.
 • Temari
  Temari
  Plytelės voniai, vonios plytelės, sienų plytelės, plytelės sienoms, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, mozaika, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Temari
 • Newport
  Newport
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Newport
 • Norfolk
  Norfolk
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Norfolk

 • Tradition
  Tradition
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Tradition
 • Nottingham
  Nottingham
  Keraminių ir akmens masės plytelių kolekcija Nottingham
  Mažo formato plytelės lengvai pritaikomos įvairiose erdvėse, modernios natūralų akmenį atkartojančios plytelės, ši plytelių kolekcija sukurs šviesų ir erdvų interjerą. Galite rinktis blizgias lygias plyteles arba su facetu, grindims siūlome akmens masės matines plyteles.
  Su malonumu sukursime 3D vizualizaciją
 • Windsor
  Windsor
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Windsor

 • Richmond
  Richmond
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Richmond
 • Wonderland
  Wonderland
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Wonderland

 • Deira
  Deira
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Deira
 • Procida
  Procida
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Procida


 • Nisida
  Nisida
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Nisida
 • Capri
  Capri
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Capri.
 • Ischia
  Ischia
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Ischia
 • Virgiliano
  Virgiliano
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Virgiliano
 • Amalfi
  Amalfi
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios plytelės Amalfi
 • Averno
  Averno
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Averno
 • Avellino
  Avellino
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Avellino


 • Capodimonte
  Capodimonte
  Plytelės voniai, vonios plytelės, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, sienų plytelės, plytelės sienoms, keraminės plytelės, glazūruotos plytelės, vonios kambarys, plytelės vonios kambariui, vonios plytelės Capodimonte
 • Mergellina
  Mergellina
  Vonios plytelės, plytelės voniai, vonios kambario plytelės, vonios kambario dizainas, vonios plytelės Mergellina, sienų plytelės,plytelės sienoms, keraminės plytelės,
 • Tirreno
  Tirreno
  Tirreno
 • City flowers
  City flowers
  Miesto gėlės. Stokholmo šiaurėje, ant ežero kranto yra miesto perlas – Bergiuso botanikos sodas. Sodo teritorijoje galima patirti tikrą kelionę aplink pasaulį ir pamatyti daugiau kaip 9000 augalų ir gėlių iš viso pasaulio. Ypač lankytojus traukia “Viktorijos namas”, sukurtas dėl milžiniškų Victoria Regia vandens lelijų, pavadintų Anglijos karalienės garbei. Jų lapų diametras siekia tris metrus.
 • Lignano
  Lignano
  Nauja keraminių plytelių kolekcija Lignano, modernios ir šiuolaikiškos plytelės turi matinį paviršių, ši plytelių kolekcija turi nuostabias šešiakampes plyteles, kurios tinka klijuoti ir ant sienų ir ant grindų, sodrios spalvos suteiks prabangų vaizdą • Merletto
  Merletto
  Merletto

  Keraminės sienų plytelės, grindims iš tos pačios kolekcijos akmens masės plytelės, šios plytelės turi išskirtinį tekstilės raštą, 25 x 40 formatas pritaps tiek mažame, tiek dideliame vonios kambaryje

  Kaip gi atsirado Merletto pavadinimas?

  Vienas iš žinomiausių Venecijos kvartalų - sala Burano, žinoma visame pasaulyje savo daugiaspalviais nameliais, ne mažiau žinomas ir savo unikaliais nėriniais, Italijoje vadinamais "Merletto". Kaip byloja legenda - viena mergina užsimanė pakartoti vandens augalų raštą, kuriuos jūroje rado jos mylimasis žvejys, ir ji nunėrė pirmąjį nėrinį, o jau 16 amžiuje Burano saloje buvo įkurta nėrinių pynimo mokykla. Venecijos nėriniai Europoje turėjo aukso vertę, jai buvo puošiami net karališkųjų rūmų atstovai. • Peterhof
  Peterhof
  PETERHOF

  Rūmų ir parko komplekas Peterhof 200 metų laikotarpyje buvo vasarine rusų imperatorių rezidenciją. Užburiantis ir grandiozinis Didysis Peterhof dvaras sujungia į vientisą kūrinį Viršutinį sodą ir Žemutinį parką. „Išskleidus sparnus“ virš Didžiojo vandens kaskado, jis apjungia ir formuoja aplink save grakščią alėjų, architektūrinių struktūrų ir fontanų sistemą..

 • Mattone
  Mattone
  Išvertus iš italų kalbos  - 'mattone" reiškia "plyta". 11- 13 amžiuje, Italijos architektūroje plyta tapo pagrindine statybos medžiaga, ji buvo reikalinga statant įvairius visuomeninius pastatus ir privačius namus, katedras, bažnyčias ir rūmus. Šiais laikais interjeruose taip pat popiuliaru naudoti plytų fragmentus, ši kolekcija suras savo vietą tiek urbanistiniame interjere - tiek modernioje klasikoje. Šias plyteles galima klijuoti tiek klasikiniu "plytiniu" būdu, tiek "eglute". Matinis plytelių paviršius užtikrins praktiškumą : )
 • Summer Garden
  Summer Garden
  Nedidelio formato plytelių kolekcija Summer Garden, glazūruoto paviršiaus plytelės tiks tiek vonioje, tiek virtuvėje! ši plytelių kolekcija turi daug dekoratyvinių plytelių, kurios papuoštos aukso elementais, kuris suteiks plytelės prabangos, glazūruotas paviršius optiškai padidins erdvę.
 • Castello
  Castello
  mozaika Castello
  Matinio paviršiaus akmens masės mozaika tik tiek moderniame, tiek urbanistiniame, klasikiniame interjere, su šia mozaika bus itin lengva suformuoti nuolydį
 • Sorrento
  Sorrento
  Plytelių kolekcija Sorrento 

  Nauja plytelių kolekcija jau salonuose! Išskirtinis plytelės paviršius ir dekorai, kurių kaina už kvadratinį metrą. Puikus plytelių kainos ir kokybės santykis!
 • Parnassus
  Parnassus
  Marmuro imitacijos plytelių kolekcija Parnassus
  Galite rinktis net iš septynių skirtingų marmuro raštų plytelių, nuo juodos iki beveik baltos
  Ši kolekcija gaminama taip, kad nufotografuojamas tikras marmuro lakštas ir kompiuterio pagalba vaizdas perkeliamas ant plytelės, kadangi Kerama Marazzi fabrikuose naudojama InkJet technologija - išgaunamas vaizdas išeina labai realistiškas, ši technologija leidžia "kepti" plyteles su kuo daugiau skirtingų plytelių raštų
 • Brenta
  Brenta

  Plytelių kolekcija „Brenta“- tai akmens masės medžio imitacijos šešiakampės plytelės. Dėka naujos plytelių gamybos technologijos, mūsų medžio imitacijos šešiakampės plytelės labai tikroviškai imituoja ne tik medžio spalvą, bet ir medžio paviršiaus reljefą. Mūsų šešiakampės medžio imitacijos plytelės yra 3 spalvų bei pasižymi itin tikroviškomis medžio tekstūromis. Šią kolekciją praturtina išskirtinio dizaino medžio imitacijos šešiakampė plytelė imituojanti rombo formą, kurios dėka galima sukūrti grindų 3D efektą arba sienų 3D efektą. Medžio imitacijos plytelės tai puikus sprendimas šildomoms grindims, o taip pat medžio imitacijos plyteles skirtingai nei kitą dangą, galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje, nes mūsų medį imituojančios plytelės yra akmens masės plytelės, tinkančios dengti tiek išorės tiek vidaus paviršius, o dėka savo neįprastos –šešiakampės formos plytelės leis Jums sukurti ne tik įspūdingą interjerą, bet Jūsų namuose bei taps praktišku sprendimu.

   

 • Turenne
  Turenne
  Šešiakampių plytelių kolekcija Turenne
 • Montparnasse
  Montparnasse
  Nedidelio formato plytelių kolekcija Monparnasse
 • Clemenceau
  Clemenceau
  Metro stiliaus spalvotos plytelės Clemenceau
 • Clery
  Clery
  išskitinė plytelių kolekcija Clery
 • Poitou
  Poitou
  Šešiakampės akmens masės plytelės Poitou
 • Tournon
  Tournon
  Elegantiškoji plytelių kolekcija Tournon
 • Grenelle
  Grenelle

  GRENELLE 

  Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE- tai unikali keraminių plytelių kolekcija, kuri alsuoja prabanga. Keraminės plytelės GRANELLE pasižymi neįprasta savo faktūra, moderniu formatu 30x90, subtiliu spindesiu. Keraminės plytelės yra rektifikuotos. Keraminių plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks klasikiniams interjerams, bet taip pat puikiai tiks ir moderniems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje galima rasti struktūrines plyteles, lygaus paviršiaus plyteles, audinį su „damasko“ raštu imituojančias plyteles, dekoratyvines juosteles, mozaiką, o taip pat šią plytelių kolekciją papildo akmens masės, rektifikuotos, 30x30, 60x60 plytelės. Plytelių kolekcija GRANELLE puikiai tiks ieškantiems subtilios prabangos savo interjerui.

   

 • Marceau
  Marceau

  MARCEAU

  Plytelių kolekcija MARCEAU- tai sieninių keraminių plytelių kolekcija pasižyminti jaukiais ir švelniais atspalviais bei subtilia struktūra, tekstūrinis, tekstilę primenantis plytelės paviršius suteiks interjerui dažnai trūkstamą jaukumo pojūtį, o modernus 30x60 formatas, matinis plytelės paviršius, gausybė dekoro elementų atvers vartus kurti išskirtinius klasikinius bei modernius interjerus. Keraminės plytelės MARCEAU kaip ir dauguma mūsų kitų plytelių yra rektifikuotos plytelės, tad jos puikiai tiks bet kokiai Jūsų namų patalpai ar erdvei sukurdamos vientisumo vaizdą.   

   

 • Etoile
  Etoile
  Keraminių plytelių kolekcija Etoile
 • Fragonard
  Fragonard

  FRAGONARD 

  Plytelių kolekcija FRAGONARD- tai mažo formato 7,4x15-15x15 sieninių keraminių plytelių kolekcija, marmurą imituojančios plytelės, dviejų klasikinių spalvų, blizgaus paviršiaus plytelės. Su keraminių plytelių FRAGONARD kolekcija galėsite sukurti laikui nepavaldų vonios kambario ar virtuvės zonos interjerą. Šioje naujoje plytelių kolekcijoje gausu dekoruotų keraminių plytelių, mozaikų bei kitokių dekoro elementų, o taip pat ir grindims skirtų akmens masės plytelių, 30x30 formato, matinio paviršiaus, marmurą imituojančių akmens masės plytelių, dviejų klasikinių spalvų, praturtintos gausybe dekoro elementų plytelės, kurios lengvai pritaikomos bet kurioje patalpoje, o juodai baltas raštas leis sukurti unikalų raštą ant grindų Jūsų namuose.

   

 • Blanche
  Blanche

  BLANCHE

   

  Keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai unikali mažo foramato 9,9x20 plytelių kolekcija, kurioje yra keturios neutralios, prabangios ir laikui nepavaldžios plytelių spalvos: balta, juoda, smėlio ir pilka. Keraminių plytelių kolekcija BLANCHE- tai žvilgesio ir matinio paviršiaus derinys plytelėje. Šią plytelių kolekciją puošia originalūs Prancūzijos įkvėpti dekoro elementai, kurie suteiks interjerui originalumo. Plytelės BLANCHE tai urbanistinio stiliaus plytelės su retro stiliaus prieskoniu. Plytelės BLANCHE tiks tiek vonios, virtuvės ar kitų patalpų dekoravimui.

   

   

 • Louvre
  Louvre
  Keraminės plytelės Louvre
 • Jardin de Monet
  Jardin de Monet
  Keraminių plytelių kolekcija Jardin de Monet 

  Spalvų sprogimas plytelių kolekcijoje Jardin de Monet nepaliks abejingų. Plytelės vonioje yra vienas iš pagrindinių akcentų, su šia plytelių kolekcija galėsite sukurti tikrą pasaką savo namų interjere.
 • Sorbonne
  Sorbonne
  Vonios plytelių kolekcija Sorbonne 
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 1296 prekių