Virtuvės plytelės
Virtuvės plytelės

Ieškote plytelių virtuvei?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų virtuvės plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims,didelio formato plytelių,...

Ieškote plytelių virtuvei?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų virtuvės plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims,didelio formato plytelių, kilimų piešinio akmens masės plytelių grindims,  skandinaviško stiliaus baltų matinių, pilkų matinių plytelių.

Apsilankykite mūsų plytelių salonuose Vilniuje ir Kaune - galėsite pasitarti su profesionaliomis dizainerėmis, su malonumu padarysime 3D vizualizaciją!


Plytelių asortimente yra :
Modernios plytelės virtuvei, stilingos plytelės virtuvei, matinės plytelės virtuvei, blizgios plytelės virtuvei, virtuvės plytelės, mažo formato plytelės virtuvei, didelio formato plytelės virtuvei, šešiakampės plytelės virtuvei, medžio imitacijos plytelės virtuvei ir dar daug visko rasite mūsų plytelių salonuose Vilniuje, Smolensko g. 10B ir Kaune, Taikos pr. 34A, visada laukiame Jūsų !
More

Virtuvės plytelės  Yra 439 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vicenza
  Vicenza
  plytelės Vicenza

  Vicenza - modernios klasikos kolekcija
  ši kolekcija turi daug įvairių formatų -  kvadratinės, stačiakampės ir netgi margos šešiakampės plytelės grindims, kurios gali būti dekoruotos subtiliais raštais, arba vienspalvės spalvos. Matinio paviršiaus plytelės pritaps tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Aukštos kokybės plytelės gali būti klijuojamos tiek ant sienų, tiek ant grindų.
  II-ame amžiuje iki mūsų eros atkariavus iš galų senovinį miestą, romėnai pavadino jį Vincenza, kas reiškia "pergalingas". Tačiau šio miesto gerovės viršūnė buvo pasiekta tik Viduramžiuose, kada miestas tapo Venecijos Respublikos dalimi. Auksiniu amžiumi ir architektūros šedevru Renesanso epochoje tapo 16-as amžius, kuomet Vicenzą kūrė didysis architektas Andrea di Pietro, daugiau žinomas slapyvardžiu Palladio. Būtent jam Vicenza miestas dėkingas už nuostabius rūmus ir vilas, kurie puošia jį jau daugiau nei penkis amžius.
 • Scale
  Scale
  Metro stiliaus plytelės Scale. Ramios, žemiškos spalvos puikiai pritaps tiek skandinaviškame, tiek klasikiniame interjere. Iš kitų gamintojų išsiskiria tuo, kad yra matinio paviršiaus, akmens masės plytelės, galima klijuoti kartu su dekoratyviniais elementais. Pasirinkę šią plytelių kolekciją tikrai neprašausite! Juk taip norisi ne tik gražių, bet ir praktiškų plytelių savo svajonių virtuvėje
 • Tantra
  Tantra
  Tantra • Byzantium
  Byzantium
  Byzantium

 • Nice
  Nice
  Nica – Viduržemio jūros miestas ir uostas Prancūzijos pietuose, madingas Dramblio Kaulo kurortas. Nicoje 300 dienų per metus šviečia saulė, būna lengva bei šilta žiema ir ne karšta vasara. Tradicinis karnavalas, kuris įvyksta Nicoje Vasario pradžioje, - vienas iš visų įsimintiniausių įvykių prancūzų Rivjeroje. Miestas atgimsta dėl kasdienių eitynių, gėlių parado, prabangių apdarų ir įvairių koncertų.
 • Provence
  Provence
  Provansu vadinama gastronomijos provincija Prancūzijoje. Vietos prieskoniai – rozmarinas, pankolis, kmynas, bazilikas, triufelių įvairovė – žinomi toli už Prancūzijos ribų. Provansas – majonezo „Provansalis“ gimtinė. Prancūzų virtuvės pagrindą sudaro ypatingai ryškiai Provanse pateikti: žuvis, alyvuogių aliejus ir vaisiai. Ir visi patiekalai, be abejo, paskaninami pašlovintomis provansalio žolelėmis.
 • Karaoke
  Karaoke
  Visame pasaulyje garsios pramogos pavadinimas susideda iš tokių žodžių „kara“ – tuščias ir „oke“ – orkestras. Karaoke 1971 m. sugalvojo japonų būgnininkas Daisuke Inoue, tam kad pertraukų metu užimtų publiką. Nuo to laiko šis išradimas tapo populiarus visame pasaulyje. Nėra nė vienos šalies, kur karaoke neturėtų gerbėjų, o žodis karaoke įtrauktas į visas šiuolaikines kalbas.
 • Stockholm
  Stockholm
  Švedijos sostinės pavadinimas išvertus reiškia “sala, sustiprinta poliais” arba “sala įlankoje”. Stokholmo plėtros architektūriniai planai buvo pasiskolinti iš didelių Europos miestų, tokių kaip Berlynas ir Viena. Todėl garsusis tvarkingai išsidėsčiusių namelių palei krantinę Stokholme vaizdas dažnai primena Centrinės Europos vaizdą. Stokholmas tapo namais daugeliui kultūrinių aktyvistų bei 1998 metais buvo išrinktas Europos kultūros sostine.
 • Maharaja
  Maharaja
  Gyvenimas be rūpesčių, neapsakomi turtai, prabangūs rūmai ir rūbai, dideli haremai, baseinai, pripildyti brangaus vyno, kateriai iš tikro aukso... Visa tai legendos, atkeliavę iki mūsų, apie laikus, kada Indiją valdė Macharadžos – karaliai. Nors minėtieji valdovai gyveno oriai ir teikė naudą savo tautai, tiesė kelius, gerino savo kunigaikštysčių kraštovaizdį. Tai Indų civilizacijos istorija, paveldas, ypatingas savo spalvomis ir tapatybe.
 • Kalamkari
  Kalamkari
  Kalamkari • Surrey
  Surrey
  Surrey • Golden Beach
  Golden Beach
  Virtuvės plytelės GOLDEN BEACH

  19-ame amžiuje Auksinis pliažas įgavo populiarumą tarp Sankt Peterburgo atostogautojų ir tapo visuomeninio poilsio vieta. Tai didžiausias natūralaus smėlio pliažas išsidėstes Suomijos įlankos šiaurinėje pakrantėje su didele ir palyginus gilia maudymosi zona, kuri turi lygų ir patogų dugną maudytojams. Pliažas gavo savo pavadinimą dėl smėlio ypatybės atsispindėti auksu saulėje bei besikeičiančių vandenų Suomijos įlankos fone.
 • English delftware
  English delftware
  Ši plytelių kolekcija skirta klasikos, provansinio stiliaus gerbėjams. Nedidelio formato glazūruotos, šiek tiek reljefinės plytelės suteiks švaros, gaivos, dekoratyvinių plytelių pagalba galėsite susikurti individualų vaizdą


 • Wedgwood
  Wedgwood
  Wedgwood

 • Eton
  Eton
  Eton • Nottingham
  Nottingham
  Nottingham • Wonderland
  Wonderland
  Wonderland • Capri
  Capri
  Capri
 • Ischia
  Ischia
  Ischia • Pompei
  Pompei
  Pompei

 • Nola
  Nola
  Nola


 • Forio
  Forio
  Forio

 • Campiello
  Campiello
  Campiello
 • Castello
  Castello
  mozaika Castello
  mozaika Castello, akmens masės mozaika, plytelės voniai, plytelės grindims, plytelės Vilniuje, plytelės Kaune
 • Sorrento
  Sorrento
  Plytelių kolekcija Sorrento 

  Nauja plytelių kolekcija jau salonuose! Išskirtinis plytelės paviršius ir dekorai, kurių kaina už kvadratinį metrą. Puikus plytelių kainos ir kokybės santykis!
 • Cameo
  Cameo
  Išgaubti vaizdai brangakmeniuose arba pusbrangiuose akmenyse laikomi juvelyrinio meno viršūne. Serijos dekoratyvinė apdaila primena kamėją – tai aiškios linijos ir grakštūs ornamentai suteikiantys šiai serijai santūrios elegancijos.


 • Martin
  Martin
  Žąsis Martynas, švedų pasakos “Nuostabūs Nilso nuotykiai su laukinėmis žąsimis” herojus - tikriausiai pats žinomiausias paukštis visoje Skandinavijoje. Garsioji Selmos Lagerlof knyga – įspūdinga parama vaikams, suteikianti žinių apie Švedijos geografiją. Pagrindinis herojus, berniukas vardu Nilsas, kartu su žąsimi Martynu patiria įvairius nuotykius ir sužino daug naujo apie savo Tėvynės provincijų istoriją ir kultūrą
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 439 prekių