Grindų plytelės
Grindų plytelės

Ieškote grindų plytelių?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų grindų plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims,didelio formato plytelių, kil...

Ieškote grindų plytelių?
Kviečiame pasižvalgykite po mūsų grindų plytelių kolekcijas. Pas mus rasite tikrai platų keraminių ir akmens masės plytelių pasirinkimą - turime raštuotų plytelių, betono imitacijos plytelių, medžio imitacijos plytelių, marmuro imitacijos plytelių grindims, onikso imitacijos plytelių grindims,didelio formato plytelių, kilimų piešinio akmens masės plytelių grindims,  skandinaviško stiliaus baltų matinių, pilkų matinių plytelių.

Apsilankykite mūsų plytelių salonuose Vilniuje ir Kaune - galėsite pasitarti su profesionaliomis dizainerėmis, su malonumu padarysime 3D vizualizaciją!

More

Grindų plytelės  Yra 990 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rajapath
  Rajapath
  plytelės Rajapath

  Šios kolekcijos akmens masės plyteles galėsite klijuoti tiek ant grindų, tiek ant sienų. Margos plytelės labai populiarios šiuolaikiniuose interjeruose, šios modernios plytelės tik tiek moderniuose, tiek klasikinius prieskonius turinčiuose interjeruose
 • Silk Road
  Silk Road
  plyteles Silk Road

  Poliruotos plytelės suteiks patalpai prabangos jausmą

  Akmens masės plytelės yra patvarios ir ilgaamžės, puikiai tinka klijuoti ant šildomų grindų
 • Baltoro
  Baltoro
  plytelės Baltoro

  Ši plytelių kolekcija yra pusiau poliruoto Lappato paviršiaus, patalpoms suteikia prabangų vaizdą, yra neslidžios

  Akmens masės plytelės yra patvarios, ilgaamžės, tinka klijuoti ant šildomų grindų


 • Macassar
  Macassar
  plytelės Macassar

  Medžio imitacijos plytelės ir akmens masės plytelės. Akmens masės plytelės yra ypač lengvai valomos, atsparios įvairiems įbrėžimams ir puikiai tinka šildomoms grindims, yra puikios šilumos laidininkės....




 • Merbau
  Merbau
  plytelės Merbau

  Medžio imitacijos plytelės ir akmens masės plytelės. Akmens masės plytelės yra ypač lengvai valomos, atsparios įvairiems įbrėžimams ir puikiai tinka šildomoms grindims, yra puikios šilumos laidininkės....



 • Teak
  Teak
  Tikmedžiai auga Indijojem Tailande, Sumatroje ir Javoje. Mediena nuo šviesiai geltonos iki tamsiai rudos spalvos su tamsių alyvuogių – rudomis arba juodomis juostelėmis. Plytelių tekstūra gerai apibrėžta, pluošto kryptis lygi arba šiek tiek banguota. Indiško tikmedžio įvairovė, ypač, iš Malabaro, nevienodų spalvų, gausiai dėmėtas. Tikmedžio mediena praktiškai nepūna ir gali būti išsaugoma palankiomis sąlygomis šimtus metų.




 • Jacaranda
  Jacaranda
  Jakaranda auga tropikų ir subtropikų klimato regionuose ir garsėja ne tik savo nuostabiomis alyvomis. Jo tanki mediena labai vertinama visame pasaulyje. Piešinių ir spalvų įvairovė, kurioje varijuoja šokolado, violetinės – rudos su raudonos – juodos spalvų gyslos, sudarančios voratinklį. Naudojama gaminant brangius baldus, rinktinį parketą ir muzikinių instrumentų gamyboje.
 • Bihar
  Bihar
  Tarp tradicinių Indijos festivalių, ypatingą vietą Biharo mieste užima Saulės festivalis, t. y. aukso akcentai, kurie apšviečia šios serijos dekorą. Pats Biharo – tai didžiulė derlinga lyguma, plaunama didžiosios Gango upės vandenimis. Į šiaurę driekiasi Himalajų kalnų papėdė. Vietos rezervatuose daug nuostabių gyvūnų: antilopių, gaurų, o upės vandenyse sutinkamas rečiausias faunos atstovas – Gango delfinas.


 • Karakorum
  Karakorum
  plyteles Karakorum

  Akmens masės plytelės, matinis paviršius, travertino imitacija
 • Bhilai
  Bhilai
  plytelės Bhilai
 • Trivadrium
  Trivadrium
  Trivandrium – tai miesto pavadinimas, kuris yra įžymus tuo, kad mieste yra labirinto tipo Kuthira Malika rūmai, kurie dar yra vadinami kaip “ Tūkstantis besijuokančių žirgų”. Viename muzikiniame rūmų kambaryje stovi du įspūdingi sostai, kuriuos puošia akmuo ir medis susipynę tarpusavyje.
 • Alley
  Alley
  Pasivaikščiokite vaizdingose romėnų sodų ir parkų alėjose! Iš abiejų šonų pasodintos klestinčios magnolijos, taip pat jovarai, pušys ir apelsinų medžiai, gelbstintys nuo vasaros karščio. Rodos, kad jų lapija sukūrė serijos “Alėja” dekoratyvinių elementų unikalius raštus.
 • Amareno
  Amareno
  Nepakartojamas medžio piešinys, graži struktūra, natūralios spalvos, dydžių įvairovė – 15*60, 30*60, 60*60 – tikras lobis interjere! “Amarenas” gali sėkmingai derėti su kitų serijų keraminiu granitu arba būti savarankiškas dekoratyvinis elementas.
 • Bosco
  Bosco
  Reprodukcija tarsi draskomos vėjų medienos, stilingos bei madingos spalvos… Galbūt tai yra būtent ta keraminių plytelių serija, kuri padės sukurti svajonių interjerą!





 • Corso
  Corso
  Madinga gatvė Romos centre - mūsų dienų turistinio gyvenimo centras. Anksčiau ji buvo žirgų lenktynių ir folkloro festivalių vieta. Šioje gatvėje įsikūrusiuose rūmuose gyveno puikūs meno ir kultūros veikėjai.
 • Foresta
  Foresta
  Medžio tema – nesenstanti klasika interjero dizaine. Medžio tekstūros imitacija, prisotintos “turtingos” spalvos, idealiai tinka klasikinio stiliaus interjero sukūrimui. Serija “Foresta” suteiks Jūsų namams prabangos ir aristokratiškumo.





 • Frigate
  Frigate
  Medinis burlaivis, kuris tarsi skrenda virš jūros gelmių. Tvarkingi ir grakštūs šie laivai teisingai buvo vadinami pačiais gražiausiais visame laivyne.






 • Legion
  Legion
  Legion




 • Loft
  Loft
  Patalpos, konvertuotos iš angarų, fabrikų ir gamyklų, tapo nepaprastai populiarios Europoje ir už Okeano. Didelė atvira erdvė, langai nuo žemės, netinkuotos sienos, cemento grindys, plytų sienos – lofto stiliaus charakteristikos.
 • Octavian
  Octavian
  Imperatorius, konsulas, liaudies oratorius, Tėvynės tėvas – tai dar nepilnas Gajaus Julijaus Cezario Oktaviano titulų sąrašas. Garsus Romos imperijos valdovas, Egipto, Galijos ir Pirėnų pusiasalio užkariautojas. Jis mėgo komfortą ir prabangą. Sukurkite interjerą, atitinkantį imperatoriaus rūmus iš keraminio granito “Oktavianas”.




 • Palazzo
  Palazzo
  Akmens masės plytelės Palazzo 

  Klasikinio stiliaus akmens masės plytelių kolekcija, šios plytelės pasižymi išskirtine kokybe bei dizaino įvairove, pusiau poliruotas plytelių paviršius suteiks patalpai prabangos jausmą

  Kaip gi atsirado šios plytelių kolekcijos pavadinimas?

  Garsiųjų romėnų šeimų rūmai jau ne vieną šimtmetį žavi ir akina savo turtinga apdaila! Prabangūs kambariai, dekoratyvinės grindys, brangūs baldai, tapybos šedevrai ir skulptūros – tai tikrieji romėnų rūmai!




 • Senate
  Senate
  Senatas – viena iš svarbiausių senovės Romos vyriausybinės valdžios institucijų. Jis suvaidino svarbų vaidmenį tiek karalių laikais, tiek ir imperijos laikotarpyje. Vyresnieji iš pačių žymiausiųjų ir gerbiamiausiųjų giminės turėjo teisę priklausyti Senatui. Serijos “Senatas” keraminis granitas - tai griežtas stilius, santūrumas ir dosnumas.
 • Terrace
  Terrace
  Pereikite vasaros vakarą plačiais laiptais į terasą ir pasimėgaukite iš čia Jus supančiu peizažu, pailsėkite nuo praėjusios dienos suirutės. Keraminis granitas “Terasa” puikiai tiks laiptinėms ir atviroms aikštelėms įrengti.
 • Harmony
  Harmony
  Serijos pavadinimas kalba pats apie save. Čia pristatytos grindų plytelės, puikiai derančios su daugybe KERAMA MARAZZI serijų plytelėmis.




 • Fjord
  Fjord
  Norvegų fiordai – iškylančios iš vandens uolos, unikalūs ir gražūs gamtos kūriniai. Nepasiekiami ir atšiaurūs arba padengti minkštu šiaurinės žolės arba samanų kilimu, jie pritraukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Songe – fiordas, „fiordų karalius“ – pats didžiausias Europoje ir antras pagal dydį pasaulyje. Jo ilgis siekia 214 km, o gylis – daugiau kaip 1300 metrų.
 • Viking
  Viking
  Trys šimtmečiai – nuo VIII iki XI amžiaus – įrašyti į Senojo pasaulio istoriją kaip vikingų epocha. Šiurkštūs jūreiviai ir užkariautojai – vikingai skleidė savo įtaką daugelyje Vakarų šalių. Kvalifikuoti laivų statytojai ir prigimtiniai kariai, jie išgarsėjo kaip nenugalimi, laimintys pergales tiek jūroje, tiek sausumoje. Už drąsą mūšyje kariams buvo suteikiamos spiralinės apyrankės pagamintos iš aukso. Norėdami pažymėti savo padėtį vikingai nešiojo metalinius papuošalus: diržo sagtis, sages, pakabučius.
 • Daisen
  Daisen
  Daisen. Ši plytelių kolekcija su įmantriais piešiniais leis sukurti nepaprastą interjerą. Šios akmens masės plytelės yra universalios ir gali būti naudojamos su įvairiomis kitomis apdailos medžiagomis.





 • Passing
  Passing
  Švelnios neryškios keraminių akmens plytelių spalvos iš kolekcijos Passing leis Jums sukurti pilną vaizdą bet kurio, netgi pačio neįprasčiausio interjero. Maža to, ši kolekcija puikiai dera su kitomis dekoratyvinėmis medžiagomis, todėl Jūsų interjeras išsiskirs harmonija ir stilingu vieningumu.




 • Fuji
  Fuji
  Matinės akmens masės plytelės Fuji tinka tiek sienų, tiek ir grindų kokybiškai apdailai. Jūsų pasirinkimui siūlomi šviesiai rudos ir smėlio spalvų pavyzdžiai, o taip pat šviesiai pilkos ir juodos spalvų akmens masės plytelės Fuji. Kaip dekorą galima naudoti rėmelius, sukurtus mozaikos principu, kurie klojami tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Kolekcija Fuji – tai optimalus variantas sukurtas minimalistinio stiliaus viešųjų interjerų įvykdymui.
 • Arena
  Arena
  Akmens masės plytelės Arena – viena iš pačių turtingiausių spalvomis kolekcijų. Kolekcija pristato beveik visas vaivorykštės spalvas, ji pateikia tiek matinių, tiek ir poliruotų plytelių variantus. Lygus vienos spalvos paviršius turtingų, prisotintų atspalvių leidžia sėkmingai naudoti jas ne tik grindų dangoms, bet ir fasadų apdailai.
 • Rubicon
  Rubicon
  Rubicon – tai nedidelių matmenų akmens masės plytelės. Vartotojas gali rinktis vieną iš trijų variantų – juodų, smėlio arba pilkų atspalvių. Šis keraminis granitas puikiai tinka grindų apdailai tiek patalpų viduje, tiek ir išorėje, kadangi yra labai tvirtas, turi matinį paviršių, aptakų dizainą, kuris imituoja natūralų akmenį.
 • Spicery
  Spicery
  Akmens masės plytelių danga Spisery – tai šiuolaikinės aukštos kokybės plytelės yra unikalių spalvų kaip ir prieskonių. Yra smėlio, rožinių, pilkų, mėlynų ir juodų atspalvių bei matinio paviršiaus. Šios plytelės suteikia interjerui rafinuotą, alsuojantį gyvavimo aistra ir energija vaizdą. Nežiūrint į nedidelę kainą, akmens masė plytelės išsiskiria kokybe ir patikimumu.
 • Crepe
  Crepe
  Kolekcija Crepe skirta grindų apdailai. Švelnūs prigesinti geltonos, smėlinės, rudos, pilkos ir juodos spalvų plytelių atspalviai idealiai tinka visų patalpų apdailai. Fono medžiagos yra matinio paviršiaus, o dekoratyvinis keraminis granitas – blizgus. Dekore atspindėti gėlių žiedlapiai bei originalios figūros. Akmens masės plytelės papildytos įvairių atspalvių rėmeliais.
 • Slate
  Slate
  Struktūrinis akmens masės plytelių paviršius atrodo labai panašus į to paties pavadinimo vulkaninės kilmės uolienas. Piešinys ant plytelių, atliktas skaitmeniniu spausdintuvu, autentiškai imituoja natūralų skaluną. Yra didelis gamtinio skalūno spalvų spektras: pilkos, geltonos, rausvos, rudos, žalios, juodos spalvos. Serijos Slate akmens masės plytelės yra kelių variantų – smėlio su išsiskiriančiu geltoniu sluoksniu ir tamsiai pilkos spalvos. Mozaikos modeliai pagaminti iš bazinių plytelių gali būti naudojami ne tik kaip apdaila, bet kaip ir savarankiškas paklojimas.
 • Sandstone
  Sandstone
  Akmens masės plytelių serija Sandstone ( Smiltainis ) galima teigti, kad yra „pusbrolis“ to paties pavadinimo natūralaus akmens, nes jie turi aiškų panašumą. Gamtoje vanduo lengvai prasiskverbia tarp smiltelių, atsinešdamas su savimi molio ir kitų cheminių medžiagų, kurios laikui bėgant susicementuoja, tuo pačiu metu suteikdamos skirtingus atspalvius: pilvus, gelsvai pilkus ir baltus.
 • Limestone
  Limestone
  Ši struktūrinie akmens masės plytelės serija gavo šį pavadinimą dėl savo panašumo į kalkakmenį. Gamtinis kalkakmenis, daugiausiai susidedantis iš kalcito yra baltos, šviesiai pilkos arba gelsvos spalvų. Plytelių serija Limestone (kalkakmenis) yra akmens masės šios uolienos analogas. Natūralios spalvos ir nevienalytė paviršiaus struktūra suteikia didelę dekoratyvinių plytelių kokybę.
 • Maharani
  Maharani
  Meilė, atsidavimas, pagarba, tolerancija... Kokius jausmus jautė Macharadžų žmonos savo vyramas – didingiems Indijos karaliams. Kas buvo Macharani – paukštėmis auksiniuose narveliuose ar vienintelėmis meilužėmis po kurių kojomis buvo visi pasaulio turtai? Kas joms buvo svarbu? Jos dėvėjo sarius, siuvinėtus tauriaisiais metalais, nešiojo brangius papuošalus, gyveno prabangiuose rūmuose, bet be viso to buvo namų šeimininkės ir šeimos vertybių saugotojos.
 • Carnaby Street
  Carnaby Street
  Keraminės plytelės Carnaby Street

  Su šia grindų plytelių kolekcija neprašausite, nes natūralumo įspūdį sustiprina neatsikartojantys plytelių raštai. Labai geras pasirinkimas norintiems raštų, tačiau mėgstantiems ramias, žemiškas spalvas. Plytelių dydis 20x20 cm. Tiek raštuotos plytelės, tiek vienspalvės plytelės parduodamos kvadratiniais metrais, tai puiki galimybė nusipirkti plyteles pigiau!

 • Elm
  Elm
  Elm







 • Dover
  Dover
  Dover






 • Westminster
  Westminster
  Westminster







 • Guildford
  Guildford
  Guildford





 • Bristol
  Bristol
  Bristol









 • Temple
  Temple
  Temple





 • Richmond
  Richmond
  Richmond






 • Preston
  Preston
  Preston







 • Manchester
  Manchester
  Manchester






 • Cassia
  Cassia
  Cassia
 • Malabar
  Malabar
  Malabar – istorinė sritis, suteikusi pavadinimą Indijos subkontinento pietvakarių pakrantei. Dėl turtingo Malabar pakrantės dirvožemio, vieno iš tankiausiai apgyvendintų Indijos rajonų, čia paplitę kavos, kokosų ir mango plantacijos, taip pat čia auginami pipirai, kardamonas ir anakardžiai, o amžinai žali miškai rytiniame šlaite stebina savo medžių įvairove, augalais ir gėlėmis, kurių tarpe ir įvairiarūšės orchidėjos.




 • Rochester
  Rochester
  Rochester






 • Chestnut
  Chestnut
  Chestnut







 • Needwood
  Needwood
  Needwood
 • Salvetti
  Salvetti
  Salvetti






 • Monte Tiberio
  Monte Tiberio
  Akmens masės plytelių kolekcija Monte Tiberio 
  Prabangaus poliruoto ir subtilaus matinio paviršiaus marmuro imitacijos plytelių kolekcija. Skirtingų plytelių formatų įvairovė puikiai tiks tiek svetainėje, tiek vonioje ar virtuvėje. Didelio formato plytelės puikiai gali papuošti fasadą ar net židinio konstrukciją
 • Amalfi
  Amalfi
  Amalfi
 • Ercolano
  Ercolano
  Ercolano






 • Sansevero
  Sansevero
  Sansevero






 • Poggio
  Poggio
  Poggio







 • Vesuvio
  Vesuvio
  Vesuvio




 • Taurano
  Taurano
  Taurano - Akmens masės plytelės, grindų plytelės,







 • Epomeo
  Epomeo
  Akmens masės plytelės, grindų plytelės






 • Pomigliano
  Pomigliano
  Pomigliano







 • Solaro
  Solaro
  Solaro








 • Monte Avella
  Monte Avella
  Monte Avella




 • Ponticelli
  Ponticelli
  Ponticelli






 • Montagnone
  Montagnone
  Montagnone






 • Faraglioni
  Faraglioni
  Faraglioni







 • Corvette
  Corvette
  Corvette





 • Meranti
  Meranti
  Meranti


 • Parnassus
  Parnassus
  Parnassus





 • Pro wood
  Pro wood
  Pro wood





 • Roverella
  Roverella
  Roverella






 • Beverello
  Beverello
  Beverello






 • Marciana
  Marciana
  Grindų plytelės Marciana





 • Rialto
  Rialto
  Grindų plytelės Rialto

  Marmuro akmenį atkartojančios akmens masės plytelės voniai ar svetainei, ar netgi židiniui, puikiai tinkančios tiek grindims, tiek sienoms, sukurs išskirtinį interjerą. Blizgios plytelės suteiks patalpai prabangos jausmą, o matinės modernumą.

  Plyteles tikrai sudėtinga išsirinkti, tikime, kad plačiame mūsų asortimente padėsime išsirinkti Jūsų svajonių plyteles, renkantis plyteles sukursime 3D vaizdą






 • Carpet
  Carpet
  Carpet





 • Venezia
  Venezia
  Venezia








 • Peterhof
  Peterhof
  PETERHOF
  Rūmų ir parko komplekas Peterhof 200 metų laikotarpyje buvo vasarine rusų imperatorių rezidenciją. Užburiantis ir grandiozinis Didysis Peterhof dvaras sujungia į vientisą kūrinį Viršutinį sodą ir Žemutinį parką. „Išskleidus sparnus“ virš Didžiojo vandens kaskado, jis apjungia ir formuoja aplink save grakščią alėjų, architektūrinių struktūrų ir fontanų sistemą..
 • Buranelli
  Buranelli
  PLYTELĖS BURANELLI
  Viduramžių miestas Treviso primena Veneciją daugybiniais vaizdingais kanalais ir juose plaukiojančiomis gulbėmis bei antimis. Pats garsiausias- kanalas Buranelli. Jis taip pavadintas dėl to, kad ankščiau čia buvo mažos parduotuvytės prekybininkų žuvimi iš Venecijos salos Burano. Kiekvienais metais liepos antroj dalį Treviso mieste vyksta šventė Buranelli, kurios esmė yra maisto festivalis su regionalinės virtuvės patiekalų degustaciją bei padavėjų lenktynės.
 • Arsenale
  Arsenale
  Arsenale







 • Vicenza
  Vicenza
  Plytelės Vicenza

  Vicenza - modernios klasikos kolekcija
  ši kolekcija turi daug įvairių formatų -  kvadratinės, stačiakampės ir netgi margos šešiakampės plytelės grindims, kurios gali būti dekoruotos subtiliais raštais, arba vienspalvės spalvos. Matinio paviršiaus plytelės pritaps tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Aukštos kokybės plytelės gali būti klijuojamos tiek ant sienų, tiek ant grindų.

  Kaip gi atsirado šios plytelių kolekcijas pavadinimas?
  II-ame amžiuje iki mūsų eros atkariavus iš galų senovinį miestą, romėnai pavadino jį Vincenza, kas reiškia "pergalingas". Tačiau šio miesto gerovės viršūnė buvo pasiekta tik Viduramžiuose, kada miestas tapo Venecijos Respublikos dalimi. Auksiniu amžiumi ir architektūros šedevru Renesanso epochoje tapo 16-as amžius, kuomet Vicenzą kūrė didysis architektas Andrea di Pietro, daugiau žinomas slapyvardžiu Palladio. Būtent jam Vicenza miestas dėkingas už nuostabius rūmus ir vilas, kurie puošia jį jau daugiau nei penkis amžius.
 • Contarini
  Contarini
  Grindų plytelės CONTARINI

  Rūmų užsakovas Palazzo Contarini del Bovolo buvo vienos iš turtingiausių Venecijos šeimų atstovas. Ir jam norėjosi turėti rūmus, visiškai ne panašius į kitų giminių namus, todėl jis užsakė tokius rūmus, kuriuose būtų nuostabūs laiptai ir bokštas. Tačiau tuo metu privatiems asmenims buvo uždrausta statyti bokštus savo rūmuose centrinėje miesto dalyje, todėl jo samdytas architektas sugalvojo laiptus-bokštą dėl kurio rūmai gavo pavadinimą Bovolo, kas reiškia „sraigė“.
 • Grassi
  Grassi
  Grassi
 • Piazzetta
  Piazzetta
  Akmens masės plytelės Piazzetta
 • Terazzo
  Terazzo
  Terazzo 

  Akmens masės plytelės
 • Bardolino
  Bardolino
  Bardolino

  Akmens masės plytelės
 • Fondamenta
  Fondamenta
  Fondamenta 

  Akmens masės plytelės sienoms ir grindims, betono imitacija, tinka tiek moderniam, industriniam interjerui ir eksterjerui
 • Colliano
  Colliano
  Colliano

  Akmens masės plytelės grindims ir sienoms, ši kolekcija turi begalę pilkų ir rusvų atspalvių, paviršius matinis, puikiai pritaps moderniame, skandinaviško tipo interjere. 
  Nedidelį 30 x 30 formatą galima klijuoti tiek mažose, tiek didesnėse erdvėse
 • Astroni
  Astroni
  Akmens masės plytelės Astroni

  Šių akmens masės plytelių tekstūra yra labai moderni ir įdomi, nuostabus galutinis efektas, kartkartėmis pasirodo lyg padangos protektoriaus žymės, meistriškai suformuotas nežymus reljefinis raštas.
  Šios modernios plytelės yra akmens masės, rektifikuotomis kraštinėmis, puikiai tinka šildomoms grindims, galima klijuoti tiek svetainėje, vonios kambaryje, prieškambaryje, tiek ir visuomeninės paskirties objektuose. 
  Šios šiuolaikiškos plytelės gali būti tiek matinio, tiek pusiau poliruoto paviršiaus "lappato"
 • Correale
  Correale
  Akmens masės plytelės Correale

  Šias plyteles galėsite klijuoti tiek lauke, tiek ant laiptų pakopų, tiek viduje. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori vientisumo interjere, išskirtinio dizaino, kurie nesivaiko plytelių madų ir supranta, kad klasika gyvuos amžinai.
 • Antic Wood
  Antic Wood
  Medžio imitacijos plytelių kolekcija Antic Wood. Kolekcijoje yra akmens masės kilimas Art Wood, kuris atrodo lig skydas iš plytelių, matmenys 80 x 160. Žemiškų, natūralių spalvų medžio imitacijos plytelės atrodo labai natūraliai, matmenys 20 x160 ir 20 x 80
 • Brenta
  Brenta

  Plytelių kolekcija „Brenta“- tai akmens masės medžio imitacijos šešiakampės plytelės. Dėka naujos plytelių gamybos technologijos, mūsų medžio imitacijos šešiakampės plytelės labai tikroviškai imituoja ne tik medžio spalvą, bet ir medžio paviršiaus reljefą. Mūsų šešiakampės medžio imitacijos plytelės yra 3 spalvų bei pasižymi itin tikroviškomis medžio tekstūromis. Šią kolekciją praturtina išskirtinio dizaino medžio imitacijos šešiakampė plytelė imituojanti rombo formą, kurios dėka galima sukurti grindų 3D efektą arba sienų 3D efektą. Medžio imitacijos plytelės tai puikus sprendimas šildomoms grindims, o taip pat medžio imitacijos plyteles skirtingai nei kitą dangą, galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje, nes mūsų medį imituojančios plytelės yra akmens masės plytelės, tinkančios dengti tiek išorės tiek vidaus paviršius, o dėka savo neįprastos –šešiakampės formos plytelės leis Jums sukurti ne tik įspūdingą interjerą, bet Jūsų namuose bei taps praktišku sprendimu. 

 • Turenne
  Turenne
  Akmens masės, šešiakampės plytelės Turenne
 • Tournelle
  Tournelle
  Tournelle
 • Rustic Wood
  Rustic Wood
  Akmens masės grindų plytelės Rustic Wood
 • Brush Wood
  Brush Wood
  Medžio imitacijos nedidelio formato akmens masės plytelės  Brush Wood
 • Poitou
  Poitou
  Šešiakampės plytelės Poitou
 • Grenelle
  Grenelle

  GRENELLE 

  Keraminių plytelių kolekcija GRENELLE- tai unikali keraminių plytelių kolekcija, kuri alsuoja prabanga. Keraminės plytelės GRENELLE pasižymi neįprasta savo faktūra, moderniu formatu 30x90, subtiliu spindesiu. Keraminės plytelės yra rektifikuotos. Keraminių plytelių kolekcija GRENELLE puikiai tiks klasikiniams interjerams, bet taip pat puikiai tiks ir moderniems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje galima rasti struktūrines plyteles, lygaus paviršiaus plyteles, audinį su „damasko“ raštu imituojančias plyteles, dekoratyvines juosteles, mozaiką, o taip pat šią plytelių kolekciją papildo akmens masės, rektifikuotos, 30x30, 60x60 plytelės. Plytelių kolekcija GRENELLE puikiai tiks ieškantiems subtilios prabangos savo interjerui.

   

 • Select Wood
  Select Wood

  SELECT WOOD

  Plytelių kolekcija SELECT WOOD- tai medžio imitacijos akmens masės plytelės. Ši akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija yra unikali tuo, kad akmens masės plytelių paviršiuje yra atvaizduoti egzotinių medžių raštai bei spalvos. Didelė akmens masės egzotinio  medžio imitacijos plytelių variaciją suteiks natūralų vaizdą, o akmens masės plytelių paviršius idealiai atkartoja medienos tekstūrą. Medžio imitacijos akmens masės plytelės sukuria itin jaukų medinių grindų įspūdį. SELECT WOOD plytelių kolekcijoje yra ir keletas dekoro elementų, kurie nuostabiai dera su egzotinio medžio imitacijos plytelėmis, tai produktas ieškantiems išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Color Wood
  Color Wood

  COLOR WOOD

   

  Akmens masės plytelių kolekcija COLOR WOOD- tai išskirtinė ir unikali akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija, 13x80 matmens, sendinto, ryškaus natūralaus medžio faktūros, galima rinktis iš kelių natūralių medžiui būdingų spalvų, dekoruoti spalvotomis medžio imitacijos akmens masės plytelėmis arba nedideliais akmens masės raštuotais 13x13 matmens dekorais. COLOR WOOD akmens masės plytelių kolekcijoje yra unikalus dekoro elementas- tai sendinto natūralios spalvos 80x130 matmens dekoratyvinė akmens masės plokštė, kuri tinkama dekoruoti grindis arba sienas. Kiekviena COLOR WOOD akmens masės plytelė turi savo individualų medį imituojantį raštą bei subtilią struktūrą. COLOR WOOD- tai akmens masės plytelės ieškantiems praktiškumo bei jaukumo vienu metu, o taip pat išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Grand Wood
  Grand Wood

  GRAND WOOD

   

  Akmens masės plytelių kolekcija GRAND WOOD- tai akmens masės medį imituojančių plytelių kolekcija alsuojanti prabanga. Plytelės yra didelio 20x160 formato, matinio paviršiaus, natūralaus medžio faktūros ir subtilios struktūros plytelės, o kiekviena plytelė yra unikali ir nesikartojanti, keturių itin natūralių spalvų. Šioje plytelių kolekcijoje taip pat yra tų pačių spalvų grindjuostės ir didelė gausa nuostabių dekoro elementų su neregėtų, egzotiškų augalų bei iš praeities atgimusių ornamentų motyvais. Dekorai gali būti labai subtilūs 19,6x19,6, dideli 80x160 arba net susidėti į 160x320 matmens unikaliai nuostabų dekoruotą  kilimą. GRAND WOOD akmens masės medį imituojančios plytelės puikiai tiks kuriant klasikinius interjerus, modernius ar net eklektiškus. GRAND WOOD plytelių kolekcija skirta žmonėms ieškantiems savo namams prabangos, kuri butų praktiška ir jauki bei nepavaldi laikui...

 • Belluno
  Belluno

  Gali kažkas ir nustebti, jog pagrindinę Veneto regiono dalį užima kalnai. Belluno provincijoje yra Dolomiti Bellunesi nacionalinis parkas. Sostinės architektūra primena kitų Venecijos vietovių architektūrinį vaizdą, su jų gotikinėmis gatvelėmis ir renesanso stiliaus aikštėmis. Belluno miesto pavadinimas kilo iš „Celtic belo-dunum“, tai „nuostabus kalnas“. Belluno akmens masės plytelių kolekciją sudaro du atspalviai – šviesesnio gelsvo akmens ir pilkai rusvo. Plytelių matmenys 60 x 60 ir 30 x 30 cm. Plytelės pagamintos naudojant sausą dekoravimo technologiją (Dry Digital Decoration), jos yra neslidžios (R11), atsparios dilumui, tinkamos patalpoms, kur keliami aukštesni techniniai reikalavimai.

 • Pro Ferrum
  Pro Ferrum

  KERAMA MARAZZI - akmens masės plytelių NAUJIENA, tai akmens masės plytelės itin modernių matmenų 80x160; 80x80; 20x80. Akmens masės plytelės turinčios unikalų metalizuotą plytelių paviršių - tai plytelės su stilingu korozijos efektu ir alsuojančios postindustrine estetika. Šios akmens masės plytelės sukurtos naudojant pačią naujausią italų sukurtą EvoDryfix technologiją. PRO FERRUM kolekcijos akmens masės plytelių moduliniai formatai: 80x160, 80x80, 20x80 itin palengvina plytelių klojimą ir daro šią akmens masės plytelių seriją architektūrine ir labai universaliai pritaikoma. PRO FERRUM akmens masės plytelių spalvinę gamą sudaro: ruda ir juoda spalvos. Akmens masės plytelės gali būti naudojamos kuriant privačius interjerus, o taip pat be išimties gali būti naudojamos visuomeninės paskirties erdvėse. PRO FERRUM  plytelės yra rektifikuotos, plytelės yra pilno kūno, atsparios bet kokiam dilumui, neslidžios, bet lengvai prižiūrimos.

   

 • Rambla
  Rambla
  Skalūną imituojančios keraminės ir akmens masės plytelės Rambla, puikūs plytelių formatai 25x75 ir 8,5x28,5, plytelių kolekcija grindims siūlo dviejų spalvų šešiakampes plyteles, mozaiką. Rambla plytelių kolekcija siūlo dviejų spalvų plyteles - švelniai šviesios plytelių spalvos ir išraiškingos tamsios
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 990 prekių