"Indian" plytelės
"Indian" plytelės
"Indian" plytelių kolekcija 

KERAMA MARAZZI kviečia į žavingą kelionę po pasakišką Indiją, paskuj Sadko nuo Novgarodo epą, rusų prekybininką Atanazą Nikitiną. Garsaus britų istoriko ir mokslininko Maicklo Wood'o būsite nusiųsti į Indijos subkontinento pakrantę, tam kad rasti ir pasiūlyti reiklesniems ir išrankesniems žinovams kažką ypatingo, įspū...
"Indian" plytelių kolekcija 

KERAMA MARAZZI kviečia į žavingą kelionę po pasakišką Indiją, paskuj Sadko nuo Novgarodo epą, rusų prekybininką Atanazą Nikitiną. Garsaus britų istoriko ir mokslininko Maicklo Wood'o būsite nusiųsti į Indijos subkontinento pakrantę, tam kad rasti ir pasiūlyti reiklesniems ir išrankesniems žinovams kažką ypatingo, įspūdingai rafinuoto ir originalaus, - naują Indišką kolekciją. Indiškas stilius apžavi, jis vis dar aktualus ir grįžta į madą. Šiuolaikinė Indija transformuota, bet neprarado savo tapatybės. Viena iš seniausių ir dar turtingiausių civilizacijų stebina ir traukia savo unikalia kultūra, žavingomis tradicijomis, nepakartojama architektūra, ilgos istorijos paslaptimis.
More

"Indian" plytelės   Yra 349 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Maharaja
  Maharaja
  Gyvenimas be rūpesčių, neapsakomi turtai, prabangūs rūmai ir rūbai, dideli haremai, baseinai, pripildyti brangaus vyno, kateriai iš tikro aukso... Visa tai legendos, atkeliavę iki mūsų, apie laikus, kada Indiją valdė Macharadžos – karaliai. Nors minėtieji valdovai gyveno oriai ir teikė naudą savo tautai, tiesė kelius, gerino savo kunigaikštysčių kraštovaizdį. Tai Indų civilizacijos istorija, paveldas, ypatingas savo spalvomis ir tapatybe.
 • Trivadrium
  Trivadrium
  Trivandrium – tai miesto pavadinimas, kuris yra įžymus tuo, kad mieste yra labirinto tipo Kuthira Malika rūmai, kurie dar yra vadinami kaip “ Tūkstantis besijuokančių žirgų”. Viename muzikiniame rūmų kambaryje stovi du įspūdingi sostai, kuriuos puošia akmuo ir medis susipynę tarpusavyje.
 • Scale
  Scale
  Žiūrint į šitas plyteles nevalingai pagalvoji apie Fortepijono klavišus. Stačiakampės, facetuotos, juodos, baltos. Kaip garsai įsiliejantys į muzikinę gamą nuo DO iki SI. Lygiai taip pat ir spalvos harmoningai išsirikiuoja nuo šiltos iki šaltos, bei tarpusavyje susipina... Galimas bet koks spalvų miksavimas tarpusavyje, svarbu viena – kad jos skambėtų!
 • Annapurna
  Annapurna
  Anapurna

 • Rajapath
  Rajapath
  Rajapat • Karakorum
  Karakorum
  Karakorum


 • Amrita
  Amrita
  Amrita
 • Slate
  Slate
  Struktūrinis akmens masės plytelių paviršius atrodo labai panašus į to paties pavadinimo vulkaninės kilmės uolienas. Piešinys ant plytelių, atliktas skaitmeniniu spausdintuvu, autentiškai imituoja natūralų skaluną. Yra didelis gamtinio skalūno spalvų spektras: pilkos, geltonos, rausvos, rudos, žalios, juodos spalvos. Serijos Slate akmens masės plytelės yra kelių variantų – smėlio su išsiskiriančiu geltoniu sluoksniu ir tamsiai pilkos spalvos. Mozaikos modeliai pagaminti iš bazinių plytelių gali būti naudojami ne tik kaip apdaila, bet kaip ir savarankiškas paklojimas.
 • Limestone
  Limestone
  Ši struktūrinie akmens masės plytelės serija gavo šį pavadinimą dėl savo panašumo į kalkakmenį. Gamtinis kalkakmenis, daugiausiai susidedantis iš kalcito yra baltos, šviesiai pilkos arba gelsvos spalvų. Plytelių serija Limestone (kalkakmenis) yra akmens masės šios uolienos analogas. Natūralios spalvos ir nevienalytė paviršiaus struktūra suteikia didelę dekoratyvinių plytelių kokybę.
 • Sandstone
  Sandstone
  Akmens masės plytelių serija Sandstone ( Smiltainis ) galima teigti, kad yra „pusbrolis“ to paties pavadinimo natūralaus akmens, nes jie turi aiškų panašumą. Gamtoje vanduo lengvai prasiskverbia tarp smiltelių, atsinešdamas su savimi molio ir kitų cheminių medžiagų, kurios laikui bėgant susicementuoja, tuo pačiu metu suteikdamos skirtingus atspalvius: pilvus, gelsvai pilkus ir baltus.
 • Silk Road
  Silk Road
  Silk roud


 • Maharani
  Maharani
  Meilė, atsidavimas, pagarba, tolerancija... Kokius jausmus jautė Macharadžų žmonos savo vyramas – didingiems Indijos karaliams. Kas buvo Macharani – paukštėmis auksiniuose narveliuose ar vienintelėmis meilužėmis po kurių kojomis buvo visi pasaulio turtai? Kas joms buvo svarbu? Jos dėvėjo sarius, siuvinėtus tauriaisiais metalais, nešiojo brangius papuošalus, gyveno prabangiuose rūmuose, bet be viso to buvo namų šeimininkės ir šeimos vertybių saugotojos.
 • Lakshmi
  Lakshmi
  Indijoje, renkant vaikui vardą, vadovaujamasi šiomis taisyklėmis: jis turi būti trumpas, lengvai ištariamas ir būti malonus ausiai. Maža to, vardo prasmė turėtų nešti laimę, sėkmę ir gyvenimo gerovę. Indiškas moteriškas vardas Lakšmi reiškia „tikslas“ ir jį saugo jo savininkė deivė Lakšmi - malonės, grožio ir žavesio įsikūnijimas.

 • Saree
  Saree
  Bet kokia indei saris – ne šiaip sau drabužis. Tai nesenstanti tradicija, kuris Indijos moterims suteikia subtilumo ir elegancijos. Visų moterų garderobe ne viena dešimtis sarių: nuo kuklių iki prabangių iš šilko ir brokato. Indijoje manoma, kad saris ne tik pabrėžia moters kūno grožį, bet jis gali daug pasakyti ir apie jo šeimininkės charakterį, ir apie šeimos gerovę.
 • Kalamkari
  Kalamkari
  Kalamkari

 • Malabar
  Malabar

  MALABAR

  Akmens masės plytelių kolekcija MALABAR- tai plytelių kolekcija, kuri nepaliks abėjingo nei vieno ieškančio prabangos bei praktiškumo savo interjere. Akmens masės plytelės MALABAR tai dviejų spalvų, marmurą imituojančios plytelės, lappato efekto-poliruotos plytelės, dviejų matmenų 30x30, 60x60. MALABAR marmurą imituojančių akmens masės plytelių kolekcija praturtinta dekoruota akmens masės plytele su prabangiu piešiniu, 60x60 matmens, lappato efekto- poliruota plytelė. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plyteles tinkamos sienoms, o grindims tiesiog nepakeičiamos. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plytelės yra rektifikuotos, kas leis Jums sukurti interjerą be siūlių.

  Iš kur atsirado kolekcijos plytelių kolekcijos pavadinimas? 


  Malabar – istorinė sritis, suteikusi pavadinimą Indijos subkontinento pietvakarių pakrantei. Dėl turtingo Malabar pakrantės dirvožemio, vieno iš tankiausiai apgyvendintų Indijos rajonų, čia paplitę kavos, kokosų ir mango plantacijos, taip pat čia auginami pipirai, kardamonas ir anakardžiai, o amžinai žali miškai rytiniame šlaite stebina savo medžių įvairove, augalais ir gėlėmis, kurių tarpe ir įvairiarūšės orchidėjos.
 • Ajanta
  Ajanta
  Ajanta


 • Bhilai
  Bhilai
  Bhilai

 • Macassar
  Macassar
  Macassar • Himalayas
  Himalayas
  Himalais • Bihar
  Bihar
  Tarp tradicinių Indijos festivalių, ypatingą vietą Biharo mieste užima Saulės festivalis, t. y. aukso akcentai, kurie apšviečia šios serijos dekorą. Pats Biharo – tai didžiulė derlinga lyguma, plaunama didžiosios Gango upės vandenimis. Į šiaurę driekiasi Himalajų kalnų papėdė. Vietos rezervatuose daug nuostabių gyvūnų: antilopių, gaurų, o upės vandenyse sutinkamas rečiausias faunos atstovas – Gango delfinas.

 • Jacaranda
  Jacaranda
  Jakaranda auga tropikų ir subtropikų klimato regionuose ir garsėja ne tik savo nuostabiomis alyvomis. Jo tanki mediena labai vertinama visame pasaulyje. Piešinių ir spalvų įvairovė, kurioje varijuoja šokolado, violetinės – rudos su raudonos – juodos spalvų gyslos, sudarančios voratinklį. Naudojama gaminant brangius baldus, rinktinį parketą ir muzikinių instrumentų gamyboje. • Rangoli
  Rangoli
  Ryte, kada visa šeima dar miega, moteris tapo ant grindų magiškus ornamentus. Ji praleidžia dažančius miltelius plona srovele per savo pirštus, sukurdama subtiliais rankos judesiais piešinį – maldą – Rangoli. Ši tradicija, tapusi menu yra giliai įsišaknijusi istorijoje. Autentiškasis Indijos Rangoli dizainas sudėtingomis linijomis puošia namus, įėjimą, sienas ir kambarius, kas parodo, jog juose vyrauja meilė ir ištikimybė.
 • Agatti
  Agatti
  Marios, supančios Agatti salą, laikomos gražiausiomis tarp kitų, įsikūrusių kaimynystėje šioje Indijos vandenyno dalyje. Tai taikoma viskam, kas supa svajonių salą, dangų, saulę, iki šiol nematyto grožio saulėtekį ir saulėlydį, medžius, gėles – viską, kas atrodo įprasta kasdieniname gyvenime. Agatti keičia suvokimą ir suteikia kitos realybės jausmą.
 • Teak
  Teak
  Tikmedžiai auga Indijojem Tailande, Sumatroje ir Javoje. Mediena nuo šviesiai geltonos iki tamsiai rudos spalvos su tamsių alyvuogių – rudomis arba juodomis juostelėmis. Plytelių tekstūra gerai apibrėžta, pluošto kryptis lygi arba šiek tiek banguota. Indiško tikmedžio įvairovė, ypač, iš Malabaro, nevienodų spalvų, gausiai dėmėtas. Tikmedžio mediena praktiškai nepūna ir gali būti išsaugoma palankiomis sąlygomis šimtus metų. • Baltoro
  Baltoro
  Baltoro • Satari
  Satari
  Viena iš gražiausių šiaurės Goa sričių – Sataris– garsus savo tankiais miškais. Tai tikras tropinis rojus. Čia gyvena lokiai tinginiai, panteros, guarai ir daugybė rūšių paukščių. Tačiau miškų flora yra daug turtingesnė nei gyvūnų fauna. Vien tik žydinčių augalų Goa suskaičiuojama apie 2500 rūšių. Tame tarpe garbingą vietą užima orchidėjos – nuostabios, į nieką kitą nepanašios, todėl nenuostabu, kad jos vadinamos „aristokratų flora“.
 • Pink city
  Pink city
  Pink Cyti

 • Tantra
  Tantra
  Tantra


 • Senegal
  Senegal
  Senegal • Cassia
  Cassia
  Cassia
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 349 prekių
filter

Filtravimas

Plotis
Ilgis

Specialūs pasiūlymai

Informacija