Malabar
Malabar

MALABAR

Akmens masės plytelių kolekcija MALABAR- tai plytelių kolekcija, kuri nepaliks abėjingo nei vieno ieškančio prabangos bei praktiškumo savo interjere. Akmens masės plytelės MALABAR tai dviejų spalvų, marmurą imituojančios plytelės, lappato efekto-poliruotos plytelės, dviejų matmenų 30x30, 60x60. MALABAR marmurą imituojančių akmens masės p...

MALABAR

Akmens masės plytelių kolekcija MALABAR- tai plytelių kolekcija, kuri nepaliks abėjingo nei vieno ieškančio prabangos bei praktiškumo savo interjere. Akmens masės plytelės MALABAR tai dviejų spalvų, marmurą imituojančios plytelės, lappato efekto-poliruotos plytelės, dviejų matmenų 30x30, 60x60. MALABAR marmurą imituojančių akmens masės plytelių kolekcija praturtinta dekoruota akmens masės plytele su prabangiu piešiniu, 60x60 matmens, lappato efekto- poliruota plytelė. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plyteles tinkamos sienoms, o grindims tiesiog nepakeičiamos. MALABAR akmens masės marmurą imituojančios plytelės yra rektifikuotos, kas leis Jums sukurti interjerą be siūlių.

Iš kur atsirado kolekcijos plytelių kolekcijos pavadinimas? 


Malabar – istorinė sritis, suteikusi pavadinimą Indijos subkontinento pietvakarių pakrantei. Dėl turtingo Malabar pakrantės dirvožemio, vieno iš tankiausiai apgyvendintų Indijos rajonų, čia paplitę kavos, kokosų ir mango plantacijos, taip pat čia auginami pipirai, kardamonas ir anakardžiai, o amžinai žali miškai rytiniame šlaite stebina savo medžių įvairove, augalais ir gėlėmis, kurių tarpe ir įvairiarūšės orchidėjos.
More

Malabar  Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių
filter

Filtravimas

Specialūs pasiūlymai

Informacija