Stockholm
Stockholm

STOCKHOLM

 

Keraminių plytelių kolekcija STOCKHOLM- tai įvairiaspavių plytelių kolekcija, kuri priverčia nusišypsoti kiekvieną net ir rūsčiausią dieną.. Keraminių plytelių kolekcijoje STOCKHOLM Jus rasite visų vaivorykštės spalvų keramines plyteles: baltą, rožinę, oranžinę, žalią, geltoną, žyrą, mėlyną, violetinę, raudoną, pilka, juodą ir daug d...

STOCKHOLM

 

Keraminių plytelių kolekcija STOCKHOLM- tai įvairiaspavių plytelių kolekcija, kuri priverčia nusišypsoti kiekvieną net ir rūsčiausią dieną.. Keraminių plytelių kolekcijoje STOCKHOLM Jus rasite visų vaivorykštės spalvų keramines plyteles: baltą, rožinę, oranžinę, žalią, geltoną, žyrą, mėlyną, violetinę, raudoną, pilka, juodą ir daug daugiau įvairiaspalvių keraminių plytelių, kurios gali būtį matinės arba blizgios, 20x50, 20x20 matmenų, o grindims pasiūlysime įvairiaspalves akmens masės plyteles, 30x30 matmens, matines plyteles. STOCKHOLM keraminių plytelių kolekcija puošia įvairiaspalviai įvairių dydžių dekoro elemetai su stilizuotais įvairiaspalviais namukais kuriuos galima sutikti tik Stokholme ir STOCKHOLM keraminių plytelių kolekcijoje.

 
Iš kur atsirado šis plytelių kolekcijos pavadinimas?Stockholm Švedijos sostinės pavadinimas išvertus reiškia “sala, sustiprinta poliais” arba “sala įlankoje”. Stokholmo plėtros architektūriniai planai buvo pasiskolinti iš didelių Europos miestų, tokių kaip Berlynas ir Viena. Todėl garsusis tvarkingai išsidėsčiusių namelių palei krantinę Stokholme vaizdas dažnai primena Centrinės Europos vaizdą. Stokholmas tapo namais daugeliui kultūrinių aktyvistų bei 1998 metais buvo išrinktas Europos kultūros sostine.
More

Stockholm  Yra 1 prekė

Rodoma 1 - 1 iš 1 prekės