Medžio imitacijos plytelės
Medžio imitacijos plytelės

Ieškote medžio imitacijos plytelių?

Kviečiame pasižvalgykite po mūsų medžio imitacijos plytelių kolekcijas. Mūsų salonuose rasite didelį medžio imitacijos plytelių pasirinkimą, nuo smulkaus formato, kurios imituoja parketą iki didžiulių ir masyvių lentų.
Medžio imitacijos plytelės ir akmens masės plytelės. Akmens masės plytelės yra ypač lengvai va...

Ieškote medžio imitacijos plytelių?

Kviečiame pasižvalgykite po mūsų medžio imitacijos plytelių kolekcijas. Mūsų salonuose rasite didelį medžio imitacijos plytelių pasirinkimą, nuo smulkaus formato, kurios imituoja parketą iki didžiulių ir masyvių lentų.
Medžio imitacijos plytelės ir akmens masės plytelės. Akmens masės plytelės yra ypač lengvai valomos, atsparios įvairiems įbrėžimams ir puikiai tinka šildomoms grindims, yra puikios šilumos laidininkės. Medžio imitacijos plytelės atrodo kaip tikros medžio lentos ir sukuria šiltumo jausmą, tačiau, gerai dėvisi, yra ilgaamžės.
Tarp plataus spalvų asortimento rasite netgi turkį!

Apsilankykite mūsų plytelių salonuose Vilniuje ir Kaune - galėsite pasitarti su profesionaliomis dizainerėmis, su malonumu padarysime 3D vizualizaciją!


More

Medžio imitacijos plytelės  Yra 125 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Antic Wood
  Antic Wood
  Medžio imitacijos plytelių kolekcija Antic Wood. Kolekcijoje yra akmens masės kilimas Art Wood, kuris atrodo lig skydas iš plytelių, matmenys 80 x 160. Žemiškų, natūralių spalvų medžio imitacijos plytelės atrodo labai natūraliai, matmenys 20 x160 ir 20 x 80
 • Arsenale
  Arsenale
  Arsenale


 • Pro wood
  Pro wood
  Pro wood • Elm
  Elm
  Medžio imitacijos plytelės Elm

  Kai renkamės plyteles - visą dėmesį skiriame spalvai, tačiau plytelių forma ir plytelių dydis taip pat yra svarbūs. Jei patalpa nedidelė, geriau rinktis mažas ar vidutinio dydžio plyteles, didelės plytelės tiks erdvesnei patalpai, o pasitelkus skirtingus plytelių formatus, galima derinti kvadratines ir stačiakampes plytelės, medžio imitacijos plyteles. 
 • Frigate
  Frigate
  Medinis burlaivis, kuris tarsi skrenda virš jūros gelmių. Tvarkingi ir grakštūs šie laivai teisingai buvo vadinami pačiais gražiausiais visame laivyne.


 • Salvetti
  Salvetti
  Salvetti


 • Jacaranda
  Jacaranda
  Medžio imitacijos plytelės, akmens masės plytelės. Jakaranda auga tropikų ir subtropikų klimato regionuose ir garsėja ne tik savo nuostabiomis alyvomis. Jo tanki mediena labai vertinama visame pasaulyje. Piešinių ir spalvų įvairovė, kurioje varijuoja šokolado, violetinės – rudos su raudonos – juodos spalvų gyslos, sudarančios voratinklį. Naudojama gaminant brangius baldus, rinktinį parketą ir muzikinių instrumentų gamyboje. • Bosco
  Bosco
  Medžio imitacijos plytelės Reprodukcija tarsi draskomos vėjų medienos, stilingos bei madingos spalvos… Galbūt tai yra būtent ta keraminių plytelių serija, kuri padės sukurti svajonių interjerą!

 • Brenta
  Brenta
  Plytelių kolekcija „Brenta“- tai akmens masės medžio imitacijos šešiakampės plytelės. Dėka naujos plytelių gamybos technologijos, mūsų medžio imitacijos šešiakampės plytelės labai tikroviškai imituoja ne tik medžio spalvą, bet ir medžio paviršiaus reljefą. Mūsų šešiakampės medžio imitacijos plytelės yra 3 spalvų bei pasižymi itin tikroviškomis medžio tekstūromis. Šią kolekciją praturtina išskirtinio dizaino medžio imitacijos šešiakampė plytelė imituojanti rombo formą, kurios dėka galima sukūrti grindų 3D efektą arba sienų 3D efektą. Medžio imitacijos plytelės tai puikus sprendimas šildomoms grindims, o taip pat medžio imitacijos plyteles skirtingai nei kitą dangą, galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje, nes mūsų medį imituojančios plytelės yra akmens masės plytelės, tinkančios dengti tiek išorės tiek vidaus paviršius, o dėka savo neįprastos –šešiakampės formos plytelės leis Jums sukurti ne tik įspūdingą interjerą, bet Jūsų namuose bei taps praktišku sprendimu.
 • Rustic Wood
  Rustic Wood
  Medžio imitacijos Rustic Wood akmens plytelės
 • Brush Wood
  Brush Wood
  Medžio imitacijos nedidelio formato akmens masės plytelės  Brush Wood
 • Select Wood
  Select Wood

  SELECT WOOD

  Plytelių kolekcija SELECT WOOD- tai medžio imitacijos akmens masės plytelės. Ši akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija yra unikali tuo, kad akmens masės plytelių paviršiuje yra atvaizduoti egzotinių medžių raštai bei spalvos. Didelė akmens masės egzotinio  medžio imitacijos plytelių variaciją suteiks natūralų vaizdą, o akmens masės plytelių paviršius idealiai atkartoja medienos tekstūrą. Medžio imitacijos akmens masės plytelės sukuria itin jaukų medinių grindų įspūdį. SELECT WOOD plytelių kolekcijoje yra ir keletas dekoro elementų, kurie nuostabiai dera su egzotinio medžio imitacijos plytelėmis, tai produktas ieškantiems išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Color Wood
  Color Wood

  COLOR WOOD

   

  Akmens masės plytelių kolekcija COLOR WOOD- tai išskirtinė ir unikali akmens masės medžio imitacijos plytelių kolekcija, 13x80 matmens, sendinto, ryškaus natūralaus medžio faktūros, galima rinktis iš kelių natūralių medžiui būdingų spalvų, dekoruoti spalvotomis medžio imitacijos akmens masės plytelėmis arba nedideliais akmens masės raštuotais 13x13 matmens dekorais. COLOR WOOD akmens masės plytelių kolekcijoje yra unikalus dekoro elementas- tai sendinto natūralios spalvos 80x130 matmens dekoratyvinė akmens masės plokštė, kuri tinkama dekoruoti grindis arba sienas. Kiekviena COLOR WOOD akmens masės plytelė turi savo individualų medį imituojantį raštą bei subtilią struktūrą. COLOR WOOD- tai akmens masės plytelės ieškantiems praktiškumo bei jaukumo vienu metu, o taip pat išskirtinumo ir unikalumo detalėse.

 • Grand Wood
  Grand Wood

  Akmens masės plytelių kolekcija GRAND WOOD- tai akmens masės medį imituojančių plytelių kolekcija alsuojanti prabanga. Plytelės yra didelio 20x160 formato, matinio paviršiaus, natūralaus medžio faktūros ir subtilios struktūros plytelės, o kiekviena plytelė yra unikali ir nesikartojanti, keturių itin natūralių spalvų. Šioje plytelių kolekcijoje taip pat yra tų pačių spalvų grindjuostės ir didelė gausa nuostabių dekoro elementų su neregėtų, egzotiškų augalų bei iš praeities atgimusių ornamentų motyvais. Dekorai gali būti labai subtilūs 19,6x19,6, dideli 80x160 arba net susidėti į 160x320 matmens unikaliai nuostabų dekoruotą  kilimą. GRAND WOOD akmens masės medį imituojančios plytelės puikiai tiks kuriant klasikinius interjerus, modernius ar net eklektiškus. GRAND WOOD plytelių kolekcija skirta žmonėms ieškantiems savo namams prabangos, kuri butų praktiška ir jauki bei nepavaldi laikui...

 • Lambro
  Lambro
  Keraminės medžio imitacijos plytelių kolekcija Lambro skirta sienų klijavimui, didelis plytelių formatas 40 x 120, rektifikuotos kraštinės, galite rinktis lygias arba struktūrinės plyteles. Plytelių kolekcijoje yra trys natūralaus medžio imitacijos atspalviai
 • Abete
  Abete
  Skandinaviško stiliaus akmens masės plytelių kolekcija Abete
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 125 prekių
filter

Filtravimas

Plotis
Ilgis

Specialūs pasiūlymai

Informacija