Benevento
Benevento

BENEVENTO

 

Mūsų BENEVENTO plytelių kolekcija turbūt negali palikti nei vieno abejingo, tai didesnio formato 30x89,5 keraminės plytelės, rektifikuotos plytelės, matinio paviršiaus plytelės, plytelės turinčios savo charakterį- savo braižą- faktūrą. Keraminių plytelių kolekcijoje vyrauja trys rudi atspalviai ir trys pilki atspalviai. Tam, kad sušv...

BENEVENTO

 

Mūsų BENEVENTO plytelių kolekcija turbūt negali palikti nei vieno abejingo, tai didesnio formato 30x89,5 keraminės plytelės, rektifikuotos plytelės, matinio paviršiaus plytelės, plytelės turinčios savo charakterį- savo braižą- faktūrą. Keraminių plytelių kolekcijoje vyrauja trys rudi atspalviai ir trys pilki atspalviai. Tam, kad sušvelninti ir pažaboti šių plytelių charakterį, šių plytelių kolekcijoje atsiranda ir nepaprastos keraminės plytelės- struktūrinės plytelės, kurių dėka galima sukurti „judantį“ interjerą, gyvą „interjerą“, taip pat šią kolekciją praturtina ir gėlių motyvai, skirti gal būt net ir labai romantiškoms asmenybėms... Keraminių plytelių BENEVENTO kolekcija - tai keraminės plytelės, skirtos kurti modernius, klasikinius arba kitokius Jūsų pasirinktus interjerų stilius. Norite užtikrinti laikui nepavaldų interjerą- rinkitės BENEVENTO keraminių plytelių kolekciją.

 


More

Benevento  Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
filter

Filtravimas

Įgalinti filtrai:

  Specialūs pasiūlymai

  Šiuo metu nėra ypatingų prekių.

  Informacija

  • Klijų pasiūlymas
   IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS!Perkant daugiau nei 10m2 plytelių, dovanojame mineralinius elastingus, pilkus klijus (25kg), tinkančius klijuoti keramines ir akmens masės plyteles!