Gragnano
Gragnano

GRAGNANO

Keraminių plytelių kolekcija GRAGNANO – tai keraminių plytelių kolekcija kuri yra unikali savo mažu formatu 15x15, 15x7,4, trijų skirtingų formų: kvadrato, stačiakampio, hexagono ir yra trijų spalvų: balta, juoda, raudona, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės GRAGNANO skirtos minimalizmo gerbėjams, tačiau dinamiškiems interjerams. Ke...

GRAGNANO

Keraminių plytelių kolekcija GRAGNANO – tai keraminių plytelių kolekcija kuri yra unikali savo mažu formatu 15x15, 15x7,4, trijų skirtingų formų: kvadrato, stačiakampio, hexagono ir yra trijų spalvų: balta, juoda, raudona, blizgaus paviršiaus. Keraminės plytelės GRAGNANO skirtos minimalizmo gerbėjams, tačiau dinamiškiems interjerams. Keraminių plytelių kolekcijoje yra daugybė dekorų, kurie puikiai derinasi tarpusavyje suteikdami neribotas kūrybos galimybes. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai tinka vonios kambariui, tačiau taip pat nuostabiai žiūrisi ir virtuvės zonoje. Keraminės plytelės GRAGNANO puikiai gali būti derinamos su akmens masės plytelėmis HARMONY, kuri savo kolekcijoje turi analogiškų spalvų plytelių puikiai tinkančioms grindims dengti.

More

Gragnano  Yra 19 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių
filter

Filtravimas

Įgalinti filtrai:

  Specialūs pasiūlymai

  Šiuo metu nėra ypatingų prekių.

  Informacija

  • Klijų pasiūlymas
   IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS!Perkant daugiau nei 10m2 plytelių, dovanojame mineralinius elastingus, pilkus klijus (25kg), tinkančius klijuoti keramines ir akmens masės plyteles!