KERAMA MARAZZI 
 priklauso pasauliniam keraminių plytelių ir akmens masės plytelių gamybos lyderiui Marazzi Group, fabrikai yra įsikūrę Italijoje, ispanijoje, Rusijoje ir JAV. Pažangiausios gamybos technologijos garantuoja produkcijos tvirtumą, ilgaamžiškumą, atsparumą. Kiekvienais metais kompanija sukuria ir pristato naują kolekciją, skirtą vienai iš pasaulio kultūrų. Per daugybę metų įmonė “apsilankė” įvairiose šalyse, išleido daugybę teminių keramikos, mozaikos ir akmens masės kolekcijų.

Kerama Marazzi gamykla ( Orel m.)


KM Grupė
visada siekė sujungti geriausias itališko stiliaus ir kokybės tradicijas su  vartotojų skoniu ir pageidavimais. Šių pastangų rezultatas yra mūsų produktas – nepakartojamas, įvairialypis ir labai paklausus. Mums taipogi pavyko sukurti Rusijos keraminių plytelių rinkoje pirmaujantį prekių ženklą.

KM grupės gamybos pajėgumai susideda iš dviejų bendrovių, įrengtų pagal naujausias italų technologijas.

Kerama Marazzi gamykla ( Malino m.)
Pirmaujantis Italijos institutas Certiquality (Milanas) išdavė pažymėjimą CERTIQUALITY UNI - EN 14411 ir atitikties ženklą KEYMARK 023 produktams gaminamiems КERAMA MARAZZI. Vykdant sertifikavimą buvo įvertinta kontrolė kaip laikomasi gamybos technologijų (įskaitant kokybės vadybos sistemos elementus ISO 9001) įmonėse «KM Group».
 
serifikatas

sertifikatas%205.jpg

Sertifikatas CERTIQUALITY UNI - EN 14411 ir atitikties ženklas KEYMARK 023 patvirtina aukštą KERAMA MARAZZI produktų kokybę, visišką atitikimą vieningiems Europos standartams ir specifikacijoms, taip pat saugumą žmogui ir aplinkai.
Specialus ženklinimas ant KERAMA MARAZZI keraminių plytelių ir akmens masės plytelių pakuočių informuos vartotojus, kad šie produktai atitinka Europos kokybės standartus ir tai patvirtinta specialių sertifikatų.
 

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės

KERAMA MARAZZI PLYTELIŲ SALONAI

Naujos prekės